Dovolená 2010

28. srpna 2010 v 16:24 | Lucinka |  Píši...
Ahojky pusy MoE...=)
tak jak jste si asi všimli z předchozího článku, jsem se vrátila z dovolené...

Na dovolené jsem byla v Beskydech... Jako prvně jsem myslela, že pojedem někam na Slovensko, ale nakonec se z toho vyklubaly Beskydy... Bylo to tam, ale náhodou super, sice skoro každý den tůra, ale jinak super =).

První den, když jsme tam přijeli, tak už byly skoro čtyři hodiny, takže jsme žádný výlet díky bohu nestihli... Akorát jsme vybalovali a vybalovali batohy, jako těch věcí bylo fakt hrozně moc, mě přišlo jak kdyby jsme se stěhovali, ale jinak fajn...=)
Druhý den dopoledne jsme zajeli akorát do města nakoupit... A odpoledne huráá do kopce =) A to na Bílou Horu, jako musím uznat, že to ani nějak moc do kopce nebylo, ale nahoře jsem si to vynahradila...=) Nahoře byla totiž rozhledna a my museli jít na ní... To bylo schodů, no prostě nehorázný, ale vyšla jsem je. A nahoře, jako fakt LuXusní výhled na Ostravu...=) Při cestě na chatu ještě hurá na zmrzku =) Mmmm...=)
Třetí den taková jakože celodenní tůra, na nějaký Velký Javorník... Ale musím uznat, že to taky nebylo nějak nejhorší, čekala jsem to horší...=) Njn, jsem divná...=)
Čtvrtý den takovej jakože oddychovej... Šli jsme se podívat do nějakýho skanzenu v Rožnově pod Radhoštěm... Jako fakt pěkný... Pak hurá na zmrzku a na chatu na oběd... Odpoledne pak na koupák, jak nejlepší...=) =)
Pátý den další celodenní tůra a do na Radhošť... Teda kousek jsme se vezli lanovku, ale jinak celkem záhul... Po cestě jsem viděli Radegast, jako celkem pěkný... A huráá dál na Radhošť, jako znovu musím uznat, že tam byl kráásnej výhled... A pak šup dolů. Teda musím říct, že se mi chodí líp nahoru, když jdu dolů, tak jsem vždycky taková setřepaná =) =) =) =)... A pak na benzínku pro ledňáky... Eeeej...=)
No a šestý den pohodička... Byli jsme ve Štramberku... Tak jsme se podívali na nějakej hrad Trůba, pak na nějakou expozici Aqua Tera, atd... Pak znovu na zmrzku =) Mňamm a jelikož jsem byla nějaká nenažraná, tak jsem si ještě dala velkou ledovou tříšť... Mmmm...=)
A dneska akorát pořádně všechno zbalit a huráá domů...

Pááá =** 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama