Duben 2012

Four years.

30. dubna 2012 v 13:39 | Lucy Blondinette |  Píši...

Happy Birthday to you, Happy Birthday....


už je to tak, můj blog je zase o rok starší. Stejně si tak říkám, že v týhle době, kdy má každý pořád nějaký nový blog a pořád další a další, tak jsou čtyři roky docela dost a k tomu, když tady ten blog je můj první a jen tak rušit ho nehodlám, tak doufám, že těch narozenin oslaví ještě hooodně.

Chtěla bych také poděkovat všem co můj blog navštěvují a komentují články, protože každý co sem příjde, každý komentář,... mi dělá radost... Díky moc :)

Tak ještě jednou všechno nejlepší blogu můj :)*


Beautiful cities ♥

28. dubna 2012 v 20:26 | Lucy Blondinette |  Picty
Více click c.č.

I love this weather.

26. dubna 2012 v 16:54 | Lucy Blondinette |  Diary
Hi :)

jsem nadšená, tohle počasí je prostě božíí. Já už myslela, že se ho ani nedočkám, po tý zimě. Doufám, že jen tak hned nás toto krásné počasí neopustí a zůstane to minimálně takhle až do další zimy :D A o víkendu má bejt až 29°C, takže spokojenost.

No jinak dneska ve škole to celkem uteklo, dostala jsem jedničku z němčiny a jedna mínus z biologie, takže jak jinak než spokojenost :) Po škole jsem ještě musela skočit na poštu, protože mi už konečně přišlo asi před třemi týdny objednané tričko a pásek.
No a už jenom zejtřek ve škole do půl druhý a pak do školy až ve středu, takže super pocit ;)Přeji krásný zbytek dne :)
Lucy.

To nejlepší se stává v moment, kdy to nejméně čekáme.

25. dubna 2012 v 16:59 | Lucy Blondinette |  Diary
Hello :)

za poslední dobu můžu s čistým svědomím říct, že jsem po dlouhé době zase šťastná. Ve škole je toho sice poslední dobou hodně a známky musím aspoň trochu opravit, ale přece si nebudu dobrou náladu a všechno ostatní :* kazit školou, no uznejte. Takže proto jsem opimistická a věřím si, že všechno zvládnu. Tak snad to všechno vyjde :)Mějte se krásně a užívejte si nádherného počasí.
Lucy ;)

Extravagantní lakování nehtů 1.4

24. dubna 2012 v 15:57 | Lucy Blondinette |  Nail desing
Více inspirace click c.č.

Spring outfit inspiration o.3

23. dubna 2012 v 14:09 | Lucy Blondinette |  Fashion inspiration
Více inspirace click c.č.

Sunday.

22. dubna 2012 v 19:32 | Lucy Blondinette |  Diary
Hi! :)

tak a víkend je zase pomalu, ale jistě u konce... Ještěže zejtra máme to ředitelský volno a nejdeme do školy, kvůli těm přijímačkám :) No jinak dnešek byl takovej řekněme jeden z těch normálních dnů... Ráno jsem spala nějak jen do osmy, ale celý dopoledne jsem byla v pižamu, protože se mi nechtělo převlíkat :D njn, já vím, lenost :D No a odpoledne jsem šla ven ještě s dvouma kamarádkama... Jsme pokecaly a bylo nám fajn a potom už nám byla zima a začalo poprchávat a foukat, tak jsme šly domů :D No a teď jelikož mě nějak pobolívá hlava, tak si půjdu nejspíš lehnout, pustit nějakej film, nebo se půjdu mrknout na Hlas a uvařím si k tomu čaj a bude mi fajn ;)

Taky bych ještě chtěla popřát Vám všem co budete zítra dělat přijímačky, ať Vám to všechno dobře dopadne a ať se dostanete na školu, na kterou chcete nejvíc :) Držím Vám palce :)Mějte se krásně :)
Lucy :*

Každého zaujme jen ten citát, který ve svém životě prožil.

21. dubna 2012 v 9:29 | Lucy Blondinette |  Citáty
...
Až ti bude v životě nejhůř, otoč se ke slunci a všechny stíny padnou za tebe.
x
Největším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochoten zemřít.
x
Kdo chce hledá způsob, kdo nechce hledá důvod.
x
Zkoušet zapomenout na někoho koho miluješ, je jako zkoušet si vzpomenout na někoho koho neznáš.
x
I sny se plní.. a to je jediný, co nám nikdo nemůže vzít.
x
Nikdo není takovým miláčkem štěstěny, aby nepotřeboval přítele.
x
Je jenom jedna cesta za štěstím a to přestat se trápit nad tím, co je mimo naši moc.
x
Když se papírek zmačká, už nikdy nebude jako býval dřív.
x
Správně vidíme jedině srdcem; to nejdůležitější je očím neviditelné.
x
To, co lidé nazývají štěstím, je okamžik, kdy přestanou mít strach.
x
Láska a přátelství nikdy nezklame, zklame vždy člověk.


Buď si cestu najdu, nebo si udělám vlastní...:)

20. dubna 2012 v 18:12 | Lucy Blondinette |  Diary
Hello people :)

tak je tu konečně víkend, jupí jou :D A další pozitivum je, že v pondělí máme ředitelské volno kvůli přijímačkám, takže pohodička a v úterý se neučíme, protože máme nějakou přednášku, takža přístí týden vypadá docela slibně :) No jinak včerejší rodičák jsem zvládla, no spíš mamka ho zvládla, nebylo ta tak hrozné, jak jsem myslela, takže cajk ;) No a když už jsem u tý školy, dneska měli děcka z naší školy poslední zvonění, takže si to asi umíte představit :D Smrděla jsem jak děvka a obličej pomalovanej od rtěnky byl také luxusní, prostě skvělej den :D :D

No a plány na víkend? Zítra budu celé odpoledne s mým nejmilejším kamarádem. V neděli půjdu ještě s pár kámoška asi někam ven, pokecat a tak... No a v pondělí se půjdu mrčnout do města a nejspíš si udělat nějakou radost :D

A co vy plánujete na víkend?Mějte se krásně a přeji skvělý víkend :)
Lucy :*

Kusovka °26.1°

19. dubna 2012 v 20:18 | Lucy Blondinette |  Kusovky
Dokonalá ♥

Láska se dává, láska se nebere.

18. dubna 2012 v 20:20 | Lucy Blondinette |  Diary
Hi! :)

ach joo, já bych spala a spala :D Jsem prostě poslední dobou nějaká unavená a ani pořádně nevím proč. Dneska ve škole to bylo celkem na pohodu, nic zvláštního se nedělo... Zejtra to, ale bude zajímavější. Nechávám se vyvolat z biologie, protože ty známky potřebují změnu :D a pak taky zkouší z němčiny a mám takové tušení, že půjdu já, takže jsem se dneska po jistotu na to koukla :) No jinak zejtra to bude docela mazec, odpoledne je rodičák a moje milovaná maminka dostane takový papírek se známkama, co mi vychází na čtvrtletí a myslím, že asi moc nadšená nebude, takže se mám asi na co těšit :/ :D


Miluju tuhle písničku ♥

Mějte se krásně :)
Lucy :*

LMFAO - Sorry For Party Rocking

17. dubna 2012 v 19:54 | Lucy Blondinette |  Music

Prostě dokonalý video :D a ještě lepší song :) ;)

Někdy je lepší nevědět.

16. dubna 2012 v 19:49 | Lucy Blondinette |  Diary
Hi ;)

dnešek ve škole byl nejvíc v pohodě, přišlo mi, že jsme skoro ani nic nedělali :D V dvouhodinovce biologie jsme šli do kina se koukat na ekofilmy, takže pohodička a jinak normálně zbytečně ztracenej čas v tý škole :D No, ale zejtra to bude horší a o středě ani nemluvím, no hold se budu muset zase učit noo :D Po škole jsem se viděla s mým nejmilejším kamarádem, takže nálada, hned o sto procent lepší :)* ...

No nic, dneska ještě musím napsat slohovku do češtiny o který vím sice už týden, ale já to musím prostě vždycky dělat až na poslední chvíli :D ...Mějte se krásně :)
Lucy :o)

Saturday...

14. dubna 2012 v 17:43 | Lucy Blondinette |  Diary
Hi everyone :)

tak jak si užíváte víkend? Na můj vkus je tento víkend teda celkem zima, takže se mi nikam moc nechce no... Takže jsem dneska byla doma... Docela mě překvapilo, že ikdyž jsem šla spát až kolem půlnoci, tak jsem se vzbudila už kolem osmý, fakt se nechápu :D Tak jsem si aspoň dopoledne pěkně uklidila pokoj a jinak jsem celkově nic neděla :D Pak jsme šli na oběd za babičkou, která udělala výbornou rajskou, mmm :) No a teďka odpoledne jsem se koukla na film Pařba v Bangkoku a začala číst jednu knížku do školy, bože to je taková nuda, fakt nechápu proč to musíme číst...Chtěla bych ještě poprosit jestli byste mi hlásli TADY pro The Big Bang Theory.
Ráda oplatím, stačí napsat. Děkují za každý hlas :)

Mějte se krásně a užívejte víkendu :)
Lucy ;)

Extravagantní lakování nehtů 1.3

13. dubna 2012 v 17:16 | Lucy Blondinette |  Nail desing
Více inspirace click c.č.