Červen 2012

Tired.

7. června 2012 v 19:37 | Lucy Blondinette |  Diary
Hi!

tento týden jsem nějak zakřikla tím, že to bude v pohodě, hlavně nasadit optimismus. Optimismus mi totiž záhy došel. Úterý se ještě tak nějak dalo, díky tomu muzeu, který bylo fajn, ikdyž to bylo technický muzeu a já fyziku zrovna moc nemusím, ale jak říkám, lepší jak sedět ve škole... Ale odpoledne to začalo být zajímavější. Vyděsil mě totiž můj né málo popsaný diář písemka, zkoušení a vším možný... Božeee, jak já už chci konec školního roku a ty krásný dva měsíce volna.... ááá to je skoro jediný co mě povzbuzuje... Takže, Let's go!


Mějte se :*

Rain.

4. června 2012 v 18:41 | Lucy Blondinette |  Diary
Hello!

Prší, prší jen se leje... Přesně tak to teďka a nejen teďka, ale skoro celý den vypadá u nás... Jako né, že by mi to vadilo, déšť mám ráda, ale když jsem šla domů ze školy v tom skoro největším slejváku, tak už mi to tak krásný nepřipadalo.
Jinak to dneska to bylo ve škole v pohodě, prostě takové klidné pondělí. Zítra se naštěstí neučíme, jedeme totiž do technického muzea v Brně, takže pohodička... Joo joo, ale pak začnou těžké dny, ale co, to chce optimismus :)Mějte se :)

Swimsuit inspiration

2. června 2012 v 13:20 | Lucy Blondinette |  Fashion inspiration
Více inspirace click c.č.

Sweet home...

1. června 2012 v 10:33 | Lucy Blondinette |  Diary
Hello :)

tak už jsem konečně doma z exkurze. Sice jsme přijeli už včera pozdě odpoledne, ale byla jsem tak unavená, že jsem si dala akorát sprchu a hurá do postele a pořádně ty tři dny dospat :D Protože celkový počet co jsem naspala se pohybuje v rozmezí 6 až 8 hodin a to mi opravdu ke spokojenému životu nestačí :D Jinak ta exkurze byla v celku vlastně pěkná, až na ten nespočet muzeí, co jsme navštívili, protože to byla, řekněme chvílimi dost nuda. Ale tak co bysme chtěli, že :D Třeba takové Teplické skály byly úplně suprové, nejlepší je vždycky najít tu skálu na kterou ukazuje cedule, že to má něco připomínat, to někdy trvá celkem dlouho no a přiznám se, že jsem z toho co tam mělo něco připomínat poznala asi půlku :D. A to nejlepší na Teplický skalách? Sníh. V části sibiř, jsou asi tak 4 stupně a je tam normální nefalšovaný sníh, což je fajn změna na konci května, nemyslíte? :D

Ale i tak přes všechny ty zážitky jsem ráda doma, navíc když nám dali na dnešek ve škole volno :D. Joo joo, sladký domov :D

No jinak všem dětem :D Všechno nejlepší k dnešnímu Dni dětí :) Pořádně si ho užíjte :)


Mějte se skvěle :) L.