Leden 2013

Wednesday.

30. ledna 2013 v 16:23 | Lucy Blondinette |  Diary
Toto letí, toto letí. Před chvílí byl víkend a už je zase středa odpoledne. Nevím proč, ale opravdu mi ten čas poslední dobou hrozně rychle utíká, vždycky si naplánuji co všechno chci stihnout a než se naděju, tak zjistím, že jsem polovinu nestihla :D No jinak, jak se těšíte na zítřejší vysvědčení? Já teda ani moc ne, jednak se normálně učíme, píšeme dvě písemky a až poslední hodinu nám to vysvědčení bude učitel předávat a za druhé, na něm ani není nic moc na těšení :/ :D A v pátek pololetní prázdniny, třikrát hurá a tři dny se radujme :D Jako nechápu proč jednomu dnu říkají pololetní prázdniny, ale jinak v pohodě :D No nic, za chvíli mě čeká kurz angličtiny a pak ještě učení biologie :/

Tak se mějte krásně a přeji vám všem krásné vysvědčení! :)

L. ♥

Studded fashion.

27. ledna 2013 v 10:08 | Lucy Blondinette |  Fashion inspiration
Cvočky. Móda nebo spíš jen úlet? Každý na to může mít názor jiný, ale já si myslím, že toto úlet určitě není. Rozhodně se mi to moc líbí, protože třeba jinak obyčejný outfit, dokáží proměnit v něco originálního a moc pěkného! A jaký názor na ně máte vy? :)

Více inspirace click c.č.

Yes, Friday! :)

25. ledna 2013 v 16:06 | Lucy Blondinette |  Diary
Krásné páteční odpoledne přeji,

konečně je tu pátek, už jsem myslela, že se ho ani nedočkám. Tento týden byl dost hektický, poslední šance opravit si známky na pololetí mi zabralo celkem dost času, ale dá se říct, že se to vyplatilo. A teď už můžu s radostí začít kazit druhé pololetí :D (doufám, že ne, protože bych ty známky ráda v přístí pololetí trochu vylepšila, tak uvidíme, no). A co vy, jak jste zvládly pololetní písemky a zkoušení? Jste se známkami na vysvědčení spolojení? :)

Zatím, mějte se pěkně a užíjte si přicházející víkend! :)


Bedroom inspiration IV.

19. ledna 2013 v 12:25 | Lucy Blondinette |  Decor
Je tu další článek s nejrůznějšími inspiracemi pokojíku. Doufám, že se Vám obrázky budou líbit a splní účel a to, aby Vás to třeba aspoň trochu inspirovalo a dodalo nápady při dekorování a zařizování vašeho pokoje :)

Více inspirace click c.č.

Watches.

13. ledna 2013 v 17:18 | Lucy Blondinette |  Accessories

Poslední dobou velice populární a žádané, ať už jen jako doplněk nebo i zdroj času, jsou hodinky. Asi každý z nás, když byl malý, tak měl hodinky ve stylu dětských, animovaných motivů. Ale potom hodinky nějak vyšly z módy, místo času na hodinkách, jsme už měli hodiny na mobilu a hodinky prostě nebyly potřeba. Ale i já, která hodinky nikdy ráda neměla, si nyní myslím, že jako módní doplněk je to skvělý nápad. Například se mi hrozně líbí zlaté s kamínky okolo, tak snad si je taky někdy pořídím, no. A co vy, nosíte hodinky? A jaké máte radši zlaté, stříbrné nebo nějaké výstřednější?

Busy.

12. ledna 2013 v 11:18 | Lucy Blondinette |  Diary
Krásné sobotní dopoledne!

omlouvám se, za tu neaktivitu přes týden. Ale tento týden byl opravdu hektický a jsem vážně ráda, že už je za mnou. Přede mnou je, ale jeden z další studijních víkendů, už jsem si na to nějak zvykla, že si pořádně neodpočinu ani o víkendu. Ale nesmutněte, i přes mé učení a jiné povinnosti, tu můžete očekávat články a možná i nějaké změny! Tak zatím :)*


Earrings inspiration

6. ledna 2013 v 10:05 | Lucy Blondinette |  Accessories
Já vždycky říkám, že náušnic není prostě nikdy dost a tak jsem tu pro vás připravila velkou dávku inspirace náušnic, které určitě stojí za zhlédnutí! :)

Více inspirace click c.č.

Yeees! Weekend.

5. ledna 2013 v 12:55 | Lucy Blondinette |  Diary
Jak já jsem ráda, že je už zase víkend. Byla jsem dva dny ve škole a už jsem z toho nějaká vyčerpaná :D Můj diář je popsaný samými písemkami a zkoušením. Jako neříkám, kdybych se na to učení koukla už pořádně o prázdninách, tak by to asi zase tak strašné nebylo, ale takhle, je to pomalu nemožný. Už aby byly zase nějaké prázdniny, nejlíp už ty dvouměsíční letní, joo to by byla paráda :) Jinak moje jiné plány kromě učení na víkend? Nejspíš se půjdu podívat po nějakých odchodech a trochu si zpravit náladu, pořádným nakupováním ;)


Mějte se hezky a přeji skvěle strávený víkend :)