Únor 2013

Easy ways to spice up your room!

23. února 2013 v 16:41 | Lucy Blondinette |  Decor
Brouzdala jsem tak po internetu a narazila jsem na parádní video a hned jsem si řekla, že se s ním s vámi musím podělit. Můžete v něm vidět spoustu tipů, jak si uspořádat věci v pokoji nebo jak udělat nejrůznější dekorace, které vám to v pokoji zpříjemní. Snad se vám video bude líbit stejně jako mně a aspoň něčím vás třeba trochu inspiruje! :)


Pokud máte nějaké otázky, nově mě najdete na Ask.fm, tak se ptejte! :)

Somewhere only we know.

21. února 2013 v 21:41 | Lucy Blondinette |  Diary
Přeji příjemný večer!

Nebojte se, nezajel mě autobus ani mě neodvála sněhová vánice :D, jen nějak nestíhám a proto bych se chtěla omluvit, že jsem poslední týden vůbec nepřispívala. Nebyla nálada a špatné počasí tomu také nepomohlo. A škola? Světe div se, ale taky k lepší náladě nepřispěla, spíše naopak. Ale nebojte o víkendu se na blog vrhnu a články nějaké přibudou. Tak zatím, mějte se krásně a já se jdu ještě učit :/


Spring holiday.

13. února 2013 v 9:51 | Lucy Blondinette |  Diary
Jak už jsem se zmiňovala, tento týden jsou u nás jarní prázdniny. Na jednu stranu je to paráda, protože se nemusí do školy a celkově je ten den takový příjemnější. No, ale na stranu druhou, jako o jarních prázdninách sníh? Opravdu? Nechápu. Člověk doufá, že už konečně začne jaro a ono zase nic. No ikdyž v půlce února se dalo počítat s tím, že se zima ještě vrátí, ale doufám, že se nezdrží moc dlouho :D. Jinak si ale prázdniny užívám jak jen to jde. Chodím ven, byla jsem se mrknout po obchodech, i to učení jsem na chvíli otevřela, prostě taková krásná pohodička :)

Už aby bylo jaro :)

Všichni co máte jarní prázdniny, si je pořádně užívejte a vy co ne, nezoufejte a těšte se! :)
Mějte se krásně :*

Valentine Nails

10. února 2013 v 18:15 | Lucy Blondinette |  Nail desing
Valentýn se nám blíží a myslím, že není úplně špatný nápad si udělat takové krásné valentýnské nehtíky. Proto jsem tu pro vás připravila článek s nějakými návody a inspiracemi s těmi to "zamilovanými" nehtíky. Doufám, že se budou líbit a inspirují vás pro vaše tvoření :)

Video návody + inspirace - click c.č.

Busy Thursday.

7. února 2013 v 17:08 | Lucy Blondinette |  Diary
Počasí, které je tento týden mi dělá strašnou radost. Konečně začalo svítit sluníčko a po sněhu už není ani památky. Už jen, aby bylo pořádně teplo! Ve škole je to sice na zbláznění, ale mě jen tak něco nepoloží :D Ale asi jediné co mě uklidňuje a drží nad vodou, je ta vidina jarních prázdnin, které jsou u nás příští týden, takže paráda největší. No a jelikož je potřeba si také někdy udělat něčím pěkným radost, tak jsem si objednala mé vysněné červené kontíčkové conversky :*


Mějte se krásně :)

Extravagantní lakování nehtů 2.1

1. února 2013 v 15:38 | Lucy Blondinette |  Nail desing
Po delší době zase článek s nehtovou inspirací. Doufám, že se inspirace budou líbit a třeba vám i vnuknou nějaký nápad, jak se i zdánlivě obyčejný outfit dá oživit.

Více inspirace click c.č.