Duben 2013

Extravagantní lakování nehtů 2.2

30. dubna 2013 v 7:59 | Lucy Blondinette |  Nail desing
Tak, po dlouhé době zase článek s nehtovou inspirací, který se Vám vždy, podle komentářů, velice líbil. Doufám, že Vás zaujmou i tyto inspirace a motivují Vás, k nějakému podobnému tvoření :)

Více inspirace click c.č.

Decor inspiration

27. dubna 2013 v 14:33 | Lucy Blondinette |  Decor

Není žádné tajemství, že miluji bílé interiéry, a protože se mi má složka v notebooku s názvem "Decor inspiration" stále plní novými a novými obrázky, ráda bych se s vámi o pár z nich podělila.

Jaké barvy v interiéru se nejvíce líbí vám?

Motivation.

19. dubna 2013 v 20:24 | Lucy Blondinette
Vůbec jsem nečekala, že tenhle týden bude tolik nabitý. Jsem hrozně unavená a potřebovala bych, aby měl den minimálně trojnásobek hodin. Sice mám vymyšlené témata na články, ale nějak nebyl prostě čas je uskutečnit. Proto se omlouvám za opětovnou týdenní neaktivitu. Nicméně, nemůžu si pomoct, ale poslední dobou je přesně takové počasí co mám ráda - sluníčko, teplo - prostě nádhera, kromě tedy dneška, kdy celkem dost pršelo, bohužel. Ale co no, jaro uteče jak voda a léto tu bude co nevidět, proto je třeba po zimě začít něco dělat. Rozhodla jsem se, že začnu běhat a celkově se sebou něco dělat, abych potom v létě neměla výčitky svědomí, že jsem měla v zimě míň jíst :D Tak snad mi to odhodlání vydrží, jsem na to rozhodně zvědavá. A co vy, chodíte běhat, nebo nějak doma či třeba ve fitku cvičíte? :)


Mějte se hezky a přeji příjemně strávený víkend :)

Spring cleaning.

14. dubna 2013 v 17:40 | Lucy Blondinette |  Diary
Vždycky na jaře mám takový pocit, že můj pokoj i šatní skříň potřebují nějak osvěžit. A tak jsem se dneska pustila do jarního uklidu. Člověk by nevěřil, jak se u toho dá krásně odreagovat a přestat myslet na dotírající stres kolem vás. Našla jsem při tom i pár věcí, které jsem za boha nemohla, když jsem je nejvíc potřebovala, najít. Jako odměnu a takové povzbuzení do dalšího týdne jsem si koupila dvoje nové balerýnky. Jedny obyčejné béžové s mašličkou a druhé černé s páskem a cvočky.
Dále jsem si říkala, že nějaký takový jarní úklid by mohl postihnout i můj blog, příjde mi, že je to tu takové až moc stereotypní, takže v nejbližší době by se tu měl objevit nový design a uvidíme, co mě dál ještě napadne za vylepšení.


Mějte se hezky a přeji Vám úspěšný vstup do nového týdne! :)

Spring outfit.

9. dubna 2013 v 22:24 | Lucy Blondinette |  Fashion inspiration
Znovu né moc složitý a přeplácaný outfit, což myslím, že je dobře. Nemám ráda, takové ty až moc překombinované outfity, když člověk stále přemýšlí, co ještě k tomu a co ještě, a ještě,... Jak já stále říkám, někdy lepší méně než více. No a k tomuto outfitu, myslím, že doplňky, jako jsou zlaté náramky nebo šátek, outfit krásně doplní a doladí k dokonalosti. Tato kombinace se mi opravdu líbí! A co vám, líbí? :)

Finally Friday!

5. dubna 2013 v 15:26 | Lucy Blondinette |  Diary
Další týden chození do školy za námi, konečně, už jsem se ho opět nemohla dočkat. Ještě dvanáct takových týdnů a budou velké a všemi očekávané letní prázdniny! Jupííí :D. Taky se tak na ty krásné dvouměsíční prázdniny těšíte stejně moc jako já? :D No, dosti snění a pěkně zpátky do reality. Tento víkend plánuji spíše takový méně náročný. V sobotu plánuji nakupování s kamarádkami a jinak čtení povinné četby do školy, ve které mám už celkem skluz, takže to musím aspoň trochu dohnat :/ A co vy plánujete na víkend? :)


Mějte se krásně a přeji příjemný víkend :)*