Květen 2013

Colorful rainbow nails

26. května 2013 v 8:29 | Lucy Blondinette |  Nail desing

Tyhle naprosto suprový nehty jsem si udělala po zhlédnutí videa na youtube. Ten nápad vytvoření duhy pomocí několika puntíků a barviček se mi moc zamlouval, tak jsem se do toho dala. Nalakovala jsem dvě vrstvy bílého laku, pak už jsem vzala zdobičku na nehty a dělala puntíky - napřed fialové na všechny nehty, pak modré, atd... abych nemusela zbytečně odlakovávat zdobičku kvůli každé další barvě :)

Sunday.

19. května 2013 v 11:00 | Lucy Blondinette |  Diary
Zas a opět. Vždycky mám hrozně moc plánů, co všechno chci stihnout a pak jsem ráda za polovinu splněného. Příští týden jdu do školy až ve čtvrtek, jelikož máme volno kvůli maturitám. Stejně je to šílený, za rok mě to už čeká taky, už se úplně živě vidím, jak budu jančit, že nic neumím, že tam nemůžu jít, že to nezvládnu, no hrůza... Je ale neuvěřitelný jak to všechno tak rychle utíká, příjde mi to jako včera, když jsem nastoupila na gymnázium...
No jinak můj plán na dnešek? Jelikož je venku opět krásně a já se nemusím učit, tak půjde ven, vezmu si foťák a budu fotit jako šílená --> toť můj originální dnešní plán :D A co vy plánujete na dnešní odpoledne? :)


Mějte se krásně a všem maturantům přeji příští týden hodně štěstí!

50 důvodů, proč jít cvičit právě teď!

11. května 2013 v 20:07 | Lucy Blondinette |  Healthy
Cvičení je dobrá věc, to je všeobecně známý fakt, navíc když se blíží období léta a prázdnin. Pokud si říkáte, že už je pozdě, začít něco dělat s postavou, aby trochu vypadala do léta, tak jste na omylu. Ještě stále je čas! A proto tu pro vás mám 50 důvodů, proč jít cvičit právě teď! Doufám, že to aspoň některé z vás motivuje k tomu začít cvičit, stejně jako mě ;)

Více - click c.č.

5 tipů pro jarní detox pleti

6. května 2013 v 21:17 | Lucy Blondinette |  Cosmetics
Jaro je perfektní čas na to, zaměřit se také na to, co jíst, aby naše pleť zářila a byla spokojenější. Mám pro vás jednoduchých 5 tipů, jak pomoci svému tělu připravit se na nadcházející sezónu a přivítat jaro a léto se zářivou a zdravou pletí.

Více - click c.č.

Five years!

2. května 2013 v 21:42 | Lucy Blondinette |  Diary
Pět let. To jsi mi zestárnul blogu můj milovaný a jediný. Už je to dávno, co jsem si tě jako "malá" z nudy založila, ale nikdy bych nemyslela, že mi to vydrží tak dlouho takto blogovat. No, nic méně, přeji ti hodně štěstí, zdraví, lásky a radosti (to je asi blbý, no :D). Tak ještě jednou. Můj milý blogu, přeji Ti hodně pravidelných čtenářů, krásnou návštěvnost, hodně milých komentářů, dále aby tě tvoje autorka nezanedbávala a pečovala o tebe, no a snad ještě, aby si tu s námi byl ještě aspoň dalších pět let! :)

Všechno nejlepší! :*