Červenec 2013

Recept na koblihy Donuts.

31. července 2013 v 13:07 | Lucy Blondinette
Donuts jsou vynikající... sladké... a na pohled úžasné. A co takhle si upéct své vlastní Donuty?
Tak s chutí do toho!

Recept click c.č.

Summer outfits

28. července 2013 v 15:24 | Lucy Blondinette |  Fashion inspiration

Jednička nebo dvojka? Mně se popravdě líbí oba dva outfity, ale přednost bych asi dala jedničce, která určitě působí více letněji a i ta barevná kombinace je mi bližší. Dvojka se mi ale také moc líbí, předevší ten žlutý top, ten je prostě skvělý! A co vy, kterému outfitu byste dali přednost? :)

Extravagantní lakování nehtů 2.3

27. července 2013 v 13:39 | Lucy Blondinette |  Nail desing
Tak, po dlouhé době zase článek s inspirací pro vaše nehty. Doufám, že Vás tyto inspirace zaujmou a třeba i motivují k nějakému podobnému tvoření, protože i pěkně nalakované nehty mohou skvěle doladit Váš letní outfit ;)

Více inspirace click c.č.

Prázdninový knižní TAG

25. července 2013 v 21:19 | Lucy Blondinette
Když jsem si tak projížděla některé blogy, tak jsem narazila na jeden prázdninový projekt nazvaný Prázdninový knižní TAG a rozhodla jsem se zapojit. Zapojte se i vy, pokud máte zájem! Autorkou je Simona z blogu Život s knihami.


1. Čteš o prázdninách více, nebo méně, než přes rok?
Asi jsem divná, ale čtu méně, mě osobně čtení knížek moc nebaví a tak čtu přes rok většinou jen četbu do školy. O prázdninách si, ale udělám zase občas čas na knížky, které do školy nepotřebuji a přečtu si je, jen ze své zvědavosti.

2. Když si vybavíš prázdniny, jakou knihu si s nimi spojíš?
Asi to bude znít divně, ale vybavím si Čtyřlístek (takový ti Bobík, Myšpulín, Fifinka a Pinďa) :D ... Když jsem byla menší a jezdila jsem vždycky na skoro celé prázdniny za babičkou na chalupu, tak jsem to tam vždycky přečetla za prázdniny minimálně dvakrát dokola a pořád mě to strašně bavilo :)

3. Kolik si schopná/ný si vzít knih na dovolenou?
Většinou si beru na dovolenou pouze jednu knížku a ani tu většinou nepřečtu celou.

4. Čteš o prázdninách nějakou povinnou četbu?
Od minulého léta ano a musím říct, že mi to potom ve školním roce dost pomohlo, že už jsem měla některé tituly načtené. Povinnou četbu čtu o prázdninách, ale většinou až někdy ke konci... nechci si tím kazit prázdniny :D

5. Preferuješ klasické knihy (papírové), nebo e-knihy (elektronické knihy)?
Určitě klasické papírové! Ráda si je chodím půjčovat do knihovny nebo se chodím dívat do knihkupectví a celkově mi to přijde lepší než ty moderní elektronické. Ty papírové mají prostě takové to kouzlo :)

6. Jakou knihu by jsi ráda viděla zfilmovanou?
Jak přemýšlím, tak přemýšlím a vůbec žádná mě nenapadá.

7. Kdyby jsi měla možnost prožít den s nějakou knižní postavou, jaká by to byla?
Na tuto otázku vím zase odpověď úplně přesně, byl by to Edward Cullen z Twilight Sagy. Edward nebo-li Robert Pattinson je prostě můj největší favorit! :*

8. Které místo z knih bys ráda navštívila?
Když tak přemýšlím, tak mě napadají Bradavice z Harryho Pottera. Myslím, že by to tam mohlo být opravdu super! Musím se přiznat, když je tento článek věnovaný knížkám, že jsem ani všechny Harry Pottery nepřečetla, ale zato jsem je všechny viděla :D a proto právě ty Bradavice

Líbí se Vám tento projekt? Také se do něj zapojíte?

Relax, shopping, english,...

19. července 2013 v 13:26 | Lucy Blondinette |  Diary
Jak já miluju tu prázdninovou pohodičku, sluníčko a takové to nic nedělání... Včera jsem byla ještě s pár dalšími kamarádkami na nákupech v Brně. Z mého přecevzetí neutratit tam moc peněz a moc si toho nekupovat, nakonec vznikla sukně v mentolové barvě, tričko s nápisem Just smile and enjoy it, růžové a bílé tílko, neonové růžové náušnice, květované kraťásky a tři laky na nehty ---> já vždycky říkám, že jsou přecevzetí na nic :D. No, a abych taky o prázdninách pořád jen nelenošila a někde nelítala venku, tak chodím na kurzy angličtiny, což je moc fajn, aspoň za prázdniny trochu pokročím. Teď v neděli jedeme s mamkou a se ségrou na týden na kola na Šumavu, takže na to se už taky moc těším, zase to bude změna, než být pořád ve městě. A jak vy si užíváte prázdniny? :)


Natural Mask - cucumber and lemon

14. července 2013 v 15:14 | Lucy Blondinette |  Do it yourself
Zdravím moc a moc všechny!
Doufám, že si letní prázdniny užíváte co možná nejvíce :)

Tentokrát jsem pro vás připravila článek, týkající se domácí masky na pleť z okurky a citronu. Je pro všechny tipy pleti a dokonale ji vyčistí. Díky antioxidačním účinkům citrónu bude vaše pleť skvěle vyčištěna. Tady máte důkladný postup, jak na to.

1. Připravte si půlku citrónu a asi 11 koleček okurky nakrájené na tenké plátky. Doporučuji vše červstvé.
2. Na důkladně odlíčenou pleť si vemte si půlku citrónu a kružte s ním po obličeji, nebojte se citrón přimáčknout. Je pravděpodobné, že se dostaví lehké šťípání , ale toho se nebojte, je to důsledek pročištění.
3. Po přípravné fázi s citrónem si lehněte do pohodlené pozice (mírně zakloňte hlavu) a na obličej začněte pokládat okurky. Osobně doporučuji prvně začít dávat na tváře, dále podél čelisti , na čelo a nakonec umístíme na oči - nebojte se, dostaví se mírné pálení, ale okurka omlazuje a má výborný vliv na pleť.
4. Nechte na obličeji zhruba 10 minut a odpočívejte třeba i s relaxační hudbou. Je to výborné osvěžení. Po uplynutí doby okurky sundáte. Já je sundala následujícím způsobem --> přiložte dlaně na obličej a předkloňte se. Tím zabráníte popadání okurek všude možně.


Doufám, že se vám článek líbil a opravdu vřele doporučuji, pleť to nádherně vyčistí a osvěží! :)

Watermelon Ice-cream

10. července 2013 v 11:27 | Lucy Blondinette
Napadlo mě vložit těm, co by třeba chtěli vyzkoušet něco, co ještě nezkoušeli a chtěli by si udělat velmi lehkou, ale chutnou zmrzlinu neboli spíš dřeň. My už jsme ji doma dělali a všem moc chutnala, takže vřele doporučuji! :)

Na Melounovou dřeň potřebujete:
- 1x meloun
- 1x citron
- 1x vanilkový cukr


Postup:
Meloun nejprve rozřízneme, zbavíme ho jadýrek, kůry a nakrajíme na kousky. Kousky dáme do mixéru kam přidáme i vanilkový cukr a rozšleháme jej na pýré. Pýré zakapeme šťávou z jednoho citronu a přelijeme do plastové nádoby, ve které ji budeme zamražovat. Stačí už jen dobře promíchat a dát do mrazáku zhruba na 3 až 4 hodiny.

Doufám, že tento velmi rychlý recept využijete při nějakém horkém letním dni :) Můžete něco podobného znát s jahodami, melounovou variantu zná ale méně z vás, a proto jsem volila právě recept na ni.

Mějte se krásně a nechte si chutnat! :)

DIY Denim & Lace Shorts

5. července 2013 v 15:43 | Lucy Blondinette |  Do it yourself
Tyto šortky nikdy nebyly šortky, ale původně jsou to staré nenošené džíny. Řekla jsem si proč by měly ležet na spodu skříně, když v pase mi stále jsou a mohly by z nich být super šortky. A aby to nebyly jen obyčejné ustřihnuté džíny, přišila jsem na okraje krajku a vznikly kraťásky jako právě koupené :D


Návod --> click c.č.

Decor inspiration II.

1. července 2013 v 13:07 | Lucy Blondinette |  Decor

Opět mé oblíbené bílé interiéry. Snad se Vám tato trocha inspirace bude líbit :)