Srpen 2013

Extravagantní lakování nehtů - Speciál!

31. srpna 2013 v 13:21 | Lucy Blondinette |  Nail desing
No, dodat k tomuto článku, snad jen na úvod... Speciál? Proč? Protože to není takový ten klasický "myšmaš" různých fotek, ale tentokrát jsou to inspirace od jedné velice šikovné autorky. Když jsem na tyto fotky narazila, nemohla jsem si je prostě a jednodušše nechat jen pro sebe, jsou totiž naprosto úžasné, všechny... ten kdo si teď myslí, že najde jedny nejhezčí, se plete, protože já osobně si myslím, že to prostě nejde, všechny jsou nádherný! Můžou Vám posloužit i jako inspirace k outfitu na první školní den, protože by zaručeně sklidily úspěch! :)

Více v celém článku :)

Monday...

26. srpna 2013 v 19:47 | Lucy Blondinette |  Diary
Omlouvám se za tu týdenní nečinnost na blogu, ale brigáda, když bylo takový teplo a práce hromada, mi zabrala celkem dost času a sil. Víkend byl pro mě především odpočinkový... taky jsem potřebovala dodělat nějaké věci doma, na které nemám čas ve všední dny... Dnešek byl ve znamení opět práce, ale jelikož už není takové teplo, tak té práce už trochu ubylo... No a protože se nebezpečně blíží tolik očekáváný měsíc září, má brigáda je nenávratně skoro u konce, což bude mít za následek více mé účasti zde. Doufám, že míra učení bude mít pomalejší rozjezd (i když.. jsem v maturitním ročníku), takže budu mít čas věnovat se mé zálibě alespoň tak, abych já byla spokojena. Teď jsem akorát spokojena s mými nákupy něco ve stylu "to pro co jdu si nekoupím a to co nepotřebuji si koupím dvakrát", myslím, že to každý aspoň jednou zažil... A jak vy si užíváte poslední týden prázdnin? Také Vám ty prázdniny tak rychle utekly, jako mě? Kdyby takhle rychle utíkaly měsíce ve školní roce, tak bych se vůbec nezlobila...


Mějte se nádherně a užívejte si poslední týden prázdnin! :*

Decor inspiration III.

15. srpna 2013 v 16:10 | Lucy Blondinette |  Decor

Tak a je tu další článek s mým oblíbeným decorem a inspirací. Tentokrát to nejsou jen čistě bílé interiéry, které tak moc miluji, ale jsou více barevné :D né dobře, nejsou zase tak barevné, ale zase ne úplně bílé... tak doufám, že se Vám budou líbit stejně jako mně :)

Summer outfit

13. srpna 2013 v 5:08 | Lucy Blondinette |  Fashion inspiration
Za chvíli vyrážím do práce, ale jelikož jsem se dneska vzbudila dřív, což vůbec nechápu, jak se člověk může vzbudit dřív takhle brzo, no a tak už jsem připravená a mám ještě chvíli času navíc než půjdu, takže proto ten článek v tak nekřesťanskou hodinu :D
Jak se Vám líbí tento outfit? Mně se líbí moc, poslední dobou se mi líbí věci ve světle modré až mentolové barvě a toto je přesně ono. Ale nejvíc se mi tam, ale stejně líbí hlavně ty boty, ty jsou naprosto božíí :)

Printic

10. srpna 2013 v 17:18 | Lucy Blondinette
Už jste o téhle appce možná něco málo slyšeli, viděli či četli. Printic. Polaroidy plné vzpomínek v té roztomilé oranžové obálce, podle mě super nápad a ani ta hrozná oranžová barva mi tolik nevadí... Co si budeme povídat, v počítači ty fotky nemají takové kouzlo. Takže, jelikož jsem Printic ještě nezkoušela, určitě vyzkouším na nějakých fotkách z prázdnin. Už teď se na ně strašně těším!


A jak na to? Stačí si stáhnout do mobilu aplikaci, vybrat pár oblíbených fotek (můžete k nim přidat i text), objednat a zaplatit. Jedna fotka vychází na dolar a poštovné je zdarma. No neberte to :)


No uznejte, že ty fotky jsou prostě úžasné! :)

Znáte Printic? Zkoušeli jste?

Last days.

6. srpna 2013 v 18:15 | Lucy Blondinette |  Diary
Posledních pár dní nemám čas skoro na nic, a to mám toho tolik v plánu... no respektive, hodně času mi také zabírá práce, ale není to jen o ní, vliv na moji náladu, síly a ostatní mají i jiné věci (lidé)... Ve volných chvílích se také snažím po kouskách předělávat a upravovat pokoj. Včera jsem si opět vytvořila nové diy obrázky a koupila i pár nových dekorací. Také tak rádi jako já dekorujete a stále přemýšlíte, co se kam hodí víc a co a jak? Já to úplně zbožňuji!... Tento týden by se zde mělo také objevit pár nových článků... v článcích se objeví tipy, rady, recenze, inspirace a mnoho dalšího... Snad všechny tyto články stihnu ještě v týdnu napsat, jelikož to kvůli práci nechce stále oddalovat, to by se tu také nemusely objevit dost dlouho...

Miluji meloun, především v těchto horkých dnech!

Mějte se krásně a užívejte prázdninové pohody! :*

Hello August.

2. srpna 2013 v 16:31 | Lucy Blondinette |  Diary
Tak a je tu srpen a tím pádem je polovina prázdnin pryč. To je strašný, jak to rychle utíká, už si ani nepamatuju, že by mi takhle rychle utekl měsíc, když se chodí do školy, to se to vždycky nekonečně táhne... Zároveň se začátkem srpna jsem začala chodit na brigádu, do firmy, kde pracuje moje mamka. Už jsem tam teď třetí léto, ale letos pouze na srpen. A co je náplní mé práce? Zvedám tam telefony, beru a zapisuji objednávky, skládám faktury, atd. Budu tam až do konce srpna, takže dny absolutního nicnedělání jsou pryč. Nejhorší na této brigádě ovšem je, že musím vstávat už ve 4:30, ale to se nějak zvládne, doufám... No a teď už je před námi konečně zase skvělý víkend. Jsem za něj tak ráda, ani nevím proč, ale prostě se na něj hrozně těším. A co dělám jinak mimo práci? Chodím ven s kamarády, čtu si, učím se angličtinu, relaxuju, když mám zrovna peníze, tak nakupuji a celkově se ti prázdniny snažím, co nejvíce užít a ani chvíli nepromarnit! A co vy? Jak si užíváte prázdniny a máte také nějakou brigádu na prázdniny? :)


Mějte se krásně a užívejte si prázdniny, co nejvíce můžete :)