Říjen 2013

Autumn inspirations II.

30. října 2013 v 10:13 | Lucy Blondinette |  Fashion inspiration
Tentokrát jsem si pro vás připravila další podzimní inspirace outfitů, které určitě stojí za zhlédnutí. Podzim už se nám pomalu, ale jistě krátí a neúprosně se blíží zima, takže si užívejte krásného podzimního oblečení a atmosféry dokud je čas :)

Více click c.č.

How to make...?

27. října 2013 v 15:10 | Lucy Blondinette |  Do it yourself
Líbí se vám tento styl řetízků, ale nikde v obchodě neměli ten pravý, co by se vám líbil? Udělejte si vlastní... až zjistíte, jak směšně jednoduché to je, plácnete se do čela a neuděláte si jeden, ale hned několik druhů. Tak hurá na to :)

Více click c.č.

Raw brownies s čoko krémem

22. října 2013 v 17:02 | Lucy Blondinette |  Healthy
Co si budeme povídat. Brownies, to je vlastně čokoláda, kterou miluje snad každý. Je to tenoučká vrstva něčeho vynikajícího, co zvládne nejen snís, ale i úpéct doslova každý! Tento recept je navíc obohacen o množství oříšků, které to krásně ozvláštní. A pokud se vám zdá, že v receptu něco chybí, jako třeba mléko, vajíčka nebo tak něco, tak je to proto, že tento recept je jedním z veganských, ale velice chutných receptů, který si určitě zamiluje každý...
Tak s chutí do toho :)

Recept click c.č.

Last few days.

19. října 2013 v 10:57 | Lucy Blondinette |  Diary
Zdravím moc a moc všechny!
tak co je u vás nového? U mě popravdě vlastně skoro nic. Jak jste si mohli všimnout znovu jsem přes týden nestihla přidat žádný článek, což mě mrzí, ale prostě nějak nebyl čas a když chvilku čas byl, zase nebyl nápad na článek... no prostě hrozná kombinace. Ve škole máme klasicky pořád hodně učení, domů chodím pozdě a když nemám učení, tak čtu povinnou četbu... Jinak co se týče školy, stále pracujeme a plánujeme nás stužkovací ples, který bude už v listopadu... naše plánování vypadá ale asi takto - všichni na sebe jeden přes druhýho řvou, nikoho nenechají domluvit, cokoliv kdo udělá je automaticky špatně... prostě parádička, která na náladě nikdy moc nepřidá... Taky si pořád říkám, že bych mohla ve volných chvílích začít aspoň trochu cvičit, ale pořád se k tomu nějak nemám... už bych ale opravdu mohla začít, tak snad se k tomu aspoň párkrát týdně dostanu...


Mějte se krásně a užijte si víkend! :)

Picpack

13. října 2013 v 16:29 | Lucy Blondinette
Jednou o prázdninách jsem vám tu již zmiňovala Printic (zde) - Polaroidy plné vzpomínek v té roztomilé oranžové obálce. Dnes tu pro vás mám jiný, ale přitom velice podobný tip.


Tak schválně, jaké je vaše nejnavštěvovanější místo? Myslím hned po posteli, protože myslím, že ta je asi nejvíce frekventovaná :) No nevím jak vy, ale myslím, že se shodneme na lednici. A proč si každou její návštěvu nezpříjemnit pohledem na své kamarády a nejlepší vzpomínky? Lidé z Picpacku vám za 18 eur (včetně poštovného) vytisknou a pošlou set dvanácti magnetek, které si jednoduše vyberete ze svého instagramu a můžete se pak kochat při každém ataku na lednici (nemusí to být samozřejmě pouze na lednici, ale i na cokoliv jiného magnetického). Já osobně myslím, že je to super nápad!Zkoušeli jste už Printic nebo Picpack?

Nejlepší face scrub.

10. října 2013 v 21:34 | Lucy Blondinette |  Do it yourself
Pro opravdu účinný scrub na obličej a tělo můžete jít buď do oblíbeného obchodu, nebo si ho můžete zkrátka a dobře připravit doma.
Většina domácky vyrobených scrubů je buď na bázi soli, nebo cukru. V obou případech ale platí jedno pravidlo. Míchání domácího scrubu může být veliká alchymie. Tento návod vám zaručí přesně takový výsledek, jaký očekáváte - krásně hebkou pleť bez zarudnutí! Postup je následující...

1. Připravte si: olivový olej, mořskou sůl a levandulový olej.
Pokračování click c.č.

Saturday.

5. října 2013 v 14:37 | Lucy Blondinette |  Diary
Ahoj všichni! :)
Omlouvám se všem, že jsem blog poslední dobou zanedbávala, ale je to čistě jen z osobních důvodů. Budu se snažit přidávat články zase jako dřív, aby to tu nebyla taková nuda. No jinak, co bych tak ještě napsala... ono se toho za poslední dobu moc nezměnilo, teď jsem byla týden nemocná, takže jsem sice měla klid od školy, ale zase jsem nějak neměla na nic náladu... Jediný pozivitivní na tom asi je, že jsem přečetla dvě knížky k maturitě, ke kterým jsem se pořád nějak nemohla dostat... Příští týden už snad do školy půjdu, už se totiž opravdu nemůžu dočkat, až budu muset všechno zase dohánět. A jaký byl u vás tento týden? :)


Mějte se hezky a užijte si víkend! :)