Prosinec 2013

Christmas feelings & 2013

30. prosince 2013 v 16:09 | Lucy Blondinette |  Diary
Rok 2013 je už skoro u konce a zanedlouho přivítáme nový rok, který bude, doufám, velmi úspěšný (protože mě čeká maturita a přiímačky na vysokou). Jaký byl pro Vás rok 2013? Pro mě to byl rok, takzvaně 'nahoru dolů'. Byly zde chvíle, které byly nepopsatelné, ale naopak i chvilky, kdy jsem chtěla, aby bylo už všechno za mnou... Myslím, že to takhle asi má být, ale rozhodně asi ne v takové frekvenci opakovanosti... Hodně lidí si dává do nového roku předsevzetí. Taky jsem pár věcí plánovala, ale nakonec jsem se rozhodla jen pro takévé jednoduché motto - Není čas, ztrácet čas.Myslím, že to vystihuje hodně věcí :). Dáváte si novoroční předsevzetí?

Když se ještě vrátím k Vánocům, ani jsem se s vámi ještě nepodělila o to, co jsem dostala. Světe div se, ale dostala jsem jen jeden kousek oblečení, protože pravděpodobnost, že někdo jiný než já vybere správný kus oděvu, je opravdu mizivá. Dále jsem dostala mé vysněné tenisky converse, kotníčkové, červené, peněženku, voňavku, nějakou tu kosmetiku, náušnice, pár filmů na dvd, svíčky (protože miluju svíčky, při chladných zimních večerech),... A jaké byly Vánoce u vás? :)


Doufám, že jste si užili Vánoce, že jste našli pod stromečkem něco, z čeho máte radost a že se máte prostě dobře! :*

Merry Christmas!

24. prosince 2013 v 10:16 | Lucy Blondinette |  Diary
Chci Vám všem popřát ty nejkrásnější Vánoce, ať se Vám splní vše, po čem toužíte. Dnes (a nejen dnes) zapomeňte na všechno špatné a jen relaxujte a užívejte si pohodu. Však si to my všechni zasloužíme. Vaše Lucy.


Sunday.

15. prosince 2013 v 19:43 | Lucy Blondinette |  Diary
Krásný třetí adventní večer přeji!
Tak se zase po týdnu ozývám. Tenhle týden to bylo ve škole celkem náročné, měla jsem toho tolik, že se mi úplně ulevilo, když jsem se dočkala pátku, ikdyž to byl pověstný pátek třináctého. Ale abych se přiznala nijak mi nevadilo, že byl pátek třináctého, nejen proto, že jsem měla svátek, ale nejsem nijak pověrčivá a vždycky mě docela udivuje, jak se někdo toho pátku tak bojí a je plný pesimismu... Jinak co se týče Vánoc už se strašně těším na vánoční prázdniny a prostě celkově na tu vánoční pohodu. Ohledně dárků je ale moje skóre v nakupování trochu děsivé -> počet dní do Vánoc 9, dárků 1, panika? vůbec. Sice u mě není úplně zvykem, že bych všechno scháněla vždycky na poslední chvíli, ale letos prostě nějak nestíhám a hlavně taky nevím pořádně, co mám kupovat. Už se vidím v pondělí před štědrým dnem, jak ještě letím nakupovat zbytek dárků :D, ikdyž, to snad nehrozí, doufám... A co vy, máte už nakoupeno? A jste naladěni už na tu správnou vánoční atmosféru? :)


Mějte se krásně :*

His + Her Sharpie Mug

8. prosince 2013 v 13:49 | Lucy Blondinette |  Do it yourself
Krásnou druhou adventní neděli všem!
Vánoce se už celkem blíží a jestli stále váháte čím udělat radost své drahé polovičce nebo třeba i mamince či taťkovi, mám tu pro vás jeden takový tip. Určitě si každý z vás nedokáže představit život bez kávy nebo čaje. A myslím, že nic nepotěší víc než vlastnoručně vyzdobený hrníček s textem toho, co ten druhý má rád a co mu udělá radost. Proto je tu pro vás tip na zhlédnutí tohoto článku ZDE na který jsem narazila a moc se mi líbil. Je tam skvěle popsáno, jak udělat a co budete potřebovat, na výrobu tohoto hrníčku, aby se vám ani při umývání nepoškodil, procvičíte si při čtení angličtinu a na výrobu je to jednoduché, chce to jen trochu přesnosti... Tak hurá na to :)


Nail Art for Christmas.

1. prosince 2013 v 10:15 | Lucy Blondinette |  Nail desing
Prvního prosince a první adventní neděle. Nemůžu tomu uvěřit, jak to rychle uteklo. No a aby jsme si těch 24 dní do vánoc nějak zpříjemnili, tak proč si nějak hezky tématicky nenazdobit nehty. V tomto skvělém videu, které jsem nedávno objevila, si určitě každý přijde na své. Pokud nemáte rádi, zas takovou extravaganci, že byste měli každý nehet jiný jako ve videu, tak si můžete vybrat jeden motiv, který vás okouzlí nejvíc, použít ho na celé ruce a nebo třeba jen na jeden nehet na každé ruce pro zpestření, nebo prostě, jak se vám to bude líbit. Myslím, že toto video vás určitě nebude nudit a načerpá vás inspirací pro tvoření :)


Mějte se krásně a přeji příjemnou adventní neděli a vstup do nového týdne :)