Březen 2014

Decor inspiration IV.

19. března 2014 v 20:53 | Lucy Blondinette |  Decor
Krásný středeční večer! Jelikož poslední dobou toho moc kromě školy a různého zařizování nestíhám, tak na to bohužel doplácí i můj blog, což mě mrzí, ale myslím, že je to i trochu pochopitelné, vzhledem k maturitě a vysoké. Takže prosím, mějte se mnou trpělivost :)

No jinak přináším vám pár fotek různých interiérů, které mě zaujaly, jsou originální, ale přitom jednoduché. Jak už asi víte, líbí se mi především bílé nebo světlé interiéry a tyto fotky nejsou jiné než-li opět mé oblíbené prosvětlené. A jaké se líbí interiéry vám? Už máte představu, jak by mělo vypadat vaše bydlení?


Spring outfits

13. března 2014 v 8:37 | Lucy Blondinette |  Fashion inspiration

----


Jaro je v plném proudu a venku se to hemží vkusnými i nevkusnými jarními outfity. Všímáte si oblečení lidí kolem sebe, nebo je vám jedno, co nosí? Líbí se vám tyto outfity, nebo je spíše považujete za ty méně vkusné?
Mějte se krásně! :*

Spring.

2. března 2014 v 12:50 | Lucy Blondinette |  Diary
Krásné nedělní odpoledne všem!

To snad ani není možné, jak ty víkendy rychle utíkají, že se jen začínám děsit, až nastane víkend před maturitou. Čas se krátí a já mám pocit, že prostě vůbec nic nestíhám. Za týden mám prázdniny a chystám se dodělat všechny maturitní otázky, abych nad všechno mohla sednout a začít se pořádně učit a připravovat. Představa, že bych se na konci května dozvěděla, že to mám, jednak maturitu, tak i přijetí na vysněnou vysokou, a měla před sebou 4 měsíce pohodového a zaslouženého volna, to je prostě fantazie! Určitě nemluvím jen za sebe, ale zy všechny, co vás to taky čeká...

Jinak když teď tak sedím a koukám se z okna, tak i přes to všechno nějak nejde mít špatnou náladu, jsem strašně ráda, že už je tu konečně březen a snad už i definitivně přichází jaro. Doufám, že počasí vydrží a bude se jen a jen zlepšovat... doufejme i na mé jarní prázdniny toto skvělé počasí vydrží, nerada bych zase odhrnovala sníh před domem, jako o loňských jarních prázdninách :D


Mějte se nádherně a užívejte krásného jarního sluníčka! L. :*