Duben 2014

Easter.

20. dubna 2014 v 18:33 | Lucy Blondinette |  Diary
Přeji vám krásné a sluncem zalité Velikonoce! Hodně mazanců, chlebíčků, beránků i kuřátek... Užijte si je, jsou přeci jen jen jednou za rok :)


Mějte se krásně! L. :*

Week.

13. dubna 2014 v 10:59 | Lucy Blondinette |  Diary
Každý týden je něčím jedinečný, žádný, z těch mnoha týdnů, které prožijeme není stejný, ať si to člověk uvědomuje či ne. Dříve jsem ti to tolik neuvědomovala, spíše, nenapadlo mě nad tím přemýšlet, ale náhle přišla změna... Po čtyřech letech strávených na gymnáziu, jsem tam šla v pátek naposledy na klasické vyučovací hodiny... od teď jen již dobrovolné maturitní konzultační hodiny... Zvláštní pocit... Přemýšlím nad tím a říkám si, že ten čas opravdu neúnosně letí, každý pořád jen někam spěchá, za něčím se žene a nevnímá, že všechno jednou končí a nebudu se to opakovat... Neříkám, že mi to bude nějak zvlášť chybět, ale přeci jen, ten středoškolský život byl svým způsobem skvělý a nezapomenutelný... takový, který už se asi opakovat nebude... Teď mi běží v hlavě otázka maturity, příjímaček na vysokou a také to, jestli to všechno zvládnu podle svých představ a budu moct sama sobě říct, že jsem šťastná...


Mějte se krásně! :*

Boyfriend jeans

6. dubna 2014 v 16:28 | Lucy Blondinette |  Fashion inspiration
Už dlouho se mi tento styl džínů moc líbí, ale nikde jsem zatím nenarazila na žádné, které by se mi líbily nebo mi padly. Je to jeden z velice variabilních kousků oblečení. Dají se kombinovat skoro se vším, záleží na každém, co se mu líbí. Skvělá kombinace je například s úplně jednoduchým tričkem jedné barvy plus k tomu nějaké výraznější boty - pro více odvážné se hodí použít sandálky, či jiné boty na podpadku, pro ty, co neholdují zrovna extravaganci jsou skvělým tipem jakékoliv pohodlné tenisky. A když se to všechno doplní jednoduchými a vkuskými doplňky, tak je to radost pohledět.A co vy a boyfriend jeans? Líbí se vám? S čím byste je vy kombinovaly?