Květen 2014

Eat clean

29. května 2014 v 11:26 | Lucy Blondinette |  Healthy
Základy clean eating
Pokusila jsem se pro vás sepsat pár rad do začátků, tak snad vám článek bude nápomocný.

Jíst "clean" není nic těžkého. Celé je to jen o jedení toho správného typu a množství jídla a také o vaši motivaci, což je asi ta nejtěžší část. Jakmile zvládnete základy, můžete se zaměřit například na snižování váhy nebo přibírání svalů.Je to tady! Maturita je doma!

20. května 2014 v 16:43 | Lucy Blondinette |  Diary
Zdravím vás všechny! :)
Dneska dopoledne jsem odmaturovala a tímto vám slavnostně oznamuju, že jsem zpátky na blogu a můžete se těšit na nové články! Po posledních dnech/týdnech jsem sice celkem dost unavená z toho neustálého učení a stresování se, ale teď už můžu s čistým svědomým říct, že jsem ráda za to, jak jsem to zvládla a že už to mám konečně úspěšně za sebou! Juchůůů! :) Jediné, co mě na tom celém štve, je to, že jsem se učila asi 70 otázek úplně zbytečně :D, ale jinak jsem momentálne opravdu šťastná!


Mějte se krásně! :*

Maturita.

1. května 2014 v 21:39 | Lucy Blondinette |  Diary
Už je to tady! Nervy na pochodu, pocit že totálně nic neumím a doufání, že všechno dobře dopadne. Tohle všechno je maturita. Navíc, když si vezmu, že jsem nervózní před písemnou matematikou, tak nevím, jak dopadnu, až půjdu na ústní, nejspíš se někam zahrabu... V neděli mě navíc ještě čekají přijímačky na vysokou a v pondělí hnedka ještě písemná čeština... prostě jak říkám, pořád je na co se těšit :D No nic, mějte se krásně a všem maturantům přeji hodně štěstí a pevné nervy! My to zvládnem!


A abych nezapomněla, doufám, že jste si pěkně užili první máj :) Víte co se říká, první máj - lásky čas!