Srpen 2014

Fashion books

28. srpna 2014 v 15:04 | Lucy Blondinette
Když dojde na knihy, tak si za nic na světě nedokážu si představit, že bych je všechny měla na jednom místě, ve čtečce anebo v mobilu. Potřebuji je mít v ruce, listovat stránkami, cítit, jak voní a rovnat si je do poliček... Máte to taky tak? Nebo jsem blázen? Když zrovna nemusím číst nic do školy, nebo mě nezaujme žádná knížka, tak, že bych si řekla, tuhle si musím přečíst, tak si ráda, klidně jen prolistovávám knížky o bydlení (vždycky si představuji, jak bych si zařídila vlastní byt) a nebo knížky o módě. Má to takové kouzlo, kouknout se, co se nosilo dřív, kdo z návrhářů má jaký styl a hlavně ty neustálé krásné a hlavně originální nápady, to prostě obdivuji. Jako malá jsem taky chtěla být módní návrhářkou, ale dneska už si to moc představit neumím, nevím jestli bych pořád měla nějaké nové nápady, co tu ještě nebylo a čím bych mohla zaujmout... Nicméně jsem pro vás vybrala tři knížky o módě, které si myslím, že určitě stojí za zkouknutí...


TAG - 33 facts about me

17. srpna 2014 v 10:20 | Lucy Blondinette
Už kolikrát jste mi psali, že byste chtěli něco na způsob TAGu o mně, abyste se o mně dozvěděli víc. Tak doufám, že vás tento článek nezklame a odpovím na otázky, které vás zajímají. Pokud se tu otázka, která vás zajímá neobjeví, můžete se mě na ni zeptat v komentářích pod tímto článkem a já ji přidám do příštího tagu :)


Home inspiration

11. srpna 2014 v 16:26 | Lucy Blondinette |  Decor
Pro někoho prázdný, chladný a bez nápadu, pro mě krásně vzdušný, čistě bílý interiér s prvky dřeva, zlata, nějaké té kožešinky a sem tam nečekané narušení v podobě zvláštního retro prvku v podobě například obrazu - tak nějak si představuji dokonalé bydlení. Užijte si tu spoustu inspirace a napište mi, jak si představujete svůj ideální domov vy!