Září 2014

Hairoine.

12. září 2014 v 17:54 | Lucy Blondinette |  Diary
Já a mé vlasy nemáme příliš dobré vztahy. Přiznávám, je to spíš moje vina, protože na ně (lidově řečeno) z vysoka prdím. Dokonce se divím, že se mnou tak dlouho vydržely. Je ovšem pravda, že zhruba dvakrát ročně hromadně opouštějí mou hlavu, přičemž je jim milejší i představa života v odpadních rourách. Stejně jsem ale vždycky čekala, že se jednoho rána probudím plešatá, že zkrátka utečou za lepším životem. Proto jsem se rozhodla, že když už jdu do cizího města, poprvé na vysokou školu a můj život začne novou etapu, tak aby i mé vlasy trochu ožily a zkusily něco nového. Takže z mých více než půl metr dlouhých vlasů, jsou krátké vlasy po ramena, s novým střihem i barvou. Nepočítala jsem s takovou změnou, ale jak se říká, změna je život, tak snad to bude platit i v tomto případě.

Tímto víkendem mi také začal poslední týden prázdnin než nastoupím do školy a popravdě ani nevím jestli se těším, přeci jen to bude trochu něco jiného než doposud, ale zkusit se má všechno, no ne... Třeba mě to bude bavit a bude ze mě jednou nějaká supr manažerka :D. A co vy, jak válčíte prvních čtvrnáct dní ve škole nebo vás škole také teprve čeká? :)


Užívejte víkendu a mějte se krásně! :*

Vzorované

2. září 2014 v 13:25 | Lucy Blondinette |  Fashion inspiration
V jednoduchosti je krása. To je sice pravda, ale nutně to neznamená, že každý musí chodit pouze v černé, bílé nebo výjimečně v šedé, jak to nejčastěji na ulicích vídáme. Občas se to chce taky trochu odvázat, použít vzory nebo doplňky, kterými tu jednoduchost trochu narušíte a přitom nebudete působit jako byste vyšli právě z cirkusu. Mně se v poslední době takovéto oblečení se vzorem moc líbí. Myslím, že jeden takový vzorovaný a výstřední kousek zkombinovaný s něčím jednoduchým, je skvělý nápad na oživení jinak obyčejných outfitů. A co vy říkáte na vzorované oblečení, líbí se vám nebo máte raději jednoduchost a menší výstřednost?