Prosinec 2014

Merry Christmas.

24. prosince 2014 v 10:13 | Lucy Blondinette |  Diary
Chtěla bych vám tímto popřát krásné Vánoce plné pohody, lidí které máte rádi, odpočinku a dobrého jídla. Užijte si dnešní den se svými nejbližšími. Veselé Vánoce!


3 dny do Vánoc

21. prosince 2014 v 21:47 | Lucy Blondinette |  Diary
Je to přímo neuvěřitelný, jak to rychle letí. Už je 21. prosince a za tři dny bude štědný den a v tuto dobu už nejspíš budeme mít všichni rozbalené dárky a budeme spokojeně ujídat cukroví a koukat na pohádky. Taky se na to tak těšíte?

O Vánocích je vždycky klasický shon a nestíhání, i když u mě je to tenhle rok spíš jen obyčejnej shon a spousta věcí na práci, ani ne tak vánočních. Už se bohužel blíží mé první zkouškové. Sice jsem se snažila udělat hodně předmětů v předtermínech, abych toho neměla na zkouškové tolik, ale i tak, ty těžší zkoušky mi na ten leden zbyly, takže se začínám pomalu ale jistě připravovat na boj - rozumějte jako rozhodování mezi učením a koukáním na pohádky a flákáním se :D. Jsem zvědavá co zvítězí, zatím s velkou převahou vyhrává flákání a nic nedělání (jak překvapivé) :D.

Zítra jdu s kámarádkou dokoupit ještě pár dárků, ikdyž se mi vůbec nechce, nemám ráda ty přeplněné obchody lidmi, co shání dárky na poslední chvíli jako já :D. Nu, co se dá dělat, letos jsem na to předvánoční nakupování neměla moc čas, jako skoro každý rok, vždycky buď nevím, co komu koupit, nebo když už něco vymyslím a odhodlám se, to jít koupit, tak to klasicky nemají a já musím vymýšlet něco jiného... Doufám, že zítra ty nákupy přežijeme a neumačkají nás tam :D.

A co vy, už máte nakoupené dárky pro své blízké a těšíte se na Vánoce? :)


Mějte se krásně a užívejte si Vánoce plnými doušky :)