Decor

Decor inspiration V.

20. ledna 2015 v 14:08 | Lucy Blondinette
Během té doby, co jsem nebyla na blogu zrovna aktivní, mi přibylo ve složce pár interiérových inspirací. Nikdy mě nepřestane bavit, si projíždět takovéto fotky a představovat si, že si tak podobně jednou sama zařídím interiér ve svém domě... Pokud můj blog sledujete déle, tak víte, že se mi líbí především světlé prostory, přecejen je to takové prostornější a čistější. A v tomto duchu se nesou i tyto inspirace. Doufám, že se vám budou líbit stejně jako mně!

Home inspiration

11. srpna 2014 v 16:26 | Lucy Blondinette
Pro někoho prázdný, chladný a bez nápadu, pro mě krásně vzdušný, čistě bílý interiér s prvky dřeva, zlata, nějaké té kožešinky a sem tam nečekané narušení v podobě zvláštního retro prvku v podobě například obrazu - tak nějak si představuji dokonalé bydlení. Užijte si tu spoustu inspirace a napište mi, jak si představujete svůj ideální domov vy!

Decor inspiration IV.

19. března 2014 v 20:53 | Lucy Blondinette
Krásný středeční večer! Jelikož poslední dobou toho moc kromě školy a různého zařizování nestíhám, tak na to bohužel doplácí i můj blog, což mě mrzí, ale myslím, že je to i trochu pochopitelné, vzhledem k maturitě a vysoké. Takže prosím, mějte se mnou trpělivost :)

No jinak přináším vám pár fotek různých interiérů, které mě zaujaly, jsou originální, ale přitom jednoduché. Jak už asi víte, líbí se mi především bílé nebo světlé interiéry a tyto fotky nejsou jiné než-li opět mé oblíbené prosvětlené. A jaké se líbí interiéry vám? Už máte představu, jak by mělo vypadat vaše bydlení?

Decor inspiration III.

15. srpna 2013 v 16:10 | Lucy Blondinette

Tak a je tu další článek s mým oblíbeným decorem a inspirací. Tentokrát to nejsou jen čistě bílé interiéry, které tak moc miluji, ale jsou více barevné :D né dobře, nejsou zase tak barevné, ale zase ne úplně bílé... tak doufám, že se Vám budou líbit stejně jako mně :)

Decor inspiration II.

1. července 2013 v 13:07 | Lucy Blondinette

Opět mé oblíbené bílé interiéry. Snad se Vám tato trocha inspirace bude líbit :)

Decor inspiration

27. dubna 2013 v 14:33 | Lucy Blondinette

Není žádné tajemství, že miluji bílé interiéry, a protože se mi má složka v notebooku s názvem "Decor inspiration" stále plní novými a novými obrázky, ráda bych se s vámi o pár z nich podělila.

Jaké barvy v interiéru se nejvíce líbí vám?

Easy ways to spice up your room!

23. února 2013 v 16:41 | Lucy Blondinette
Brouzdala jsem tak po internetu a narazila jsem na parádní video a hned jsem si řekla, že se s ním s vámi musím podělit. Můžete v něm vidět spoustu tipů, jak si uspořádat věci v pokoji nebo jak udělat nejrůznější dekorace, které vám to v pokoji zpříjemní. Snad se vám video bude líbit stejně jako mně a aspoň něčím vás třeba trochu inspiruje! :)


Pokud máte nějaké otázky, nově mě najdete na Ask.fm, tak se ptejte! :)

Bedroom inspiration IV.

19. ledna 2013 v 12:25 | Lucy Blondinette
Je tu další článek s nejrůznějšími inspiracemi pokojíku. Doufám, že se Vám obrázky budou líbit a splní účel a to, aby Vás to třeba aspoň trochu inspirovalo a dodalo nápady při dekorování a zařizování vašeho pokoje :)

Více inspirace click c.č.

Vyzdob si pokoj, aneb Fugu samolepky.

18. září 2012 v 15:25 | Lucy Blondinette
Přestaly tě bavit prázdné zdi bez šmrcu a nápadu? Chceš si nějak svůj pokoj oživit? Mám pro tebe řešení. Fugu stylové samolepky / http://fugu.cz/. Dodají pokoji jiskru, originalitu a oživení.

Vybírat můžeš z velmi pestré nabídky, a proto si tam vyberou jak ti nejmladší, tak i puberťáci a dospělí. A pokud by ti náhodou žádný motiv nepadl do oka, můžeš si navrhnout svůj vlastní. Kreativitě se meze nekladou. Aplikace samolepek také není příliš složitá, u některých motivů však vyžaduje trpělivost. Samolepky mají tu výhodu, že je můžeš kdykoliv lehce odlepit a přelepit jinde.

Tak neváhejte a navštivte stránku http://fugu.cz/

Více ukázek v celém článku.

Bedroom inspiration III.

27. srpna 2012 v 17:11 | Lucy Blondinette
Více inspirace click c.č.

Bedroom inspiration II.

9. června 2012 v 15:26 | Lucy Blondinette
Více inspirace click c.č

Bedroom inspiration

1. dubna 2012 v 9:55 | Lucy Blondinette
Nádherný jsou všechny :)*
Více inspirace click c.č.
 
 

Reklama