Diary

Stužkovák!

26. listopadu 2013 v 17:27 | Lucy Blondinette
Zdravím moc a moc všechny!
nebudu se tu zdlouhavě omlouvat za neaktivitu, která byla trošku delší, ale prostě nějak nebyl čas. Jedním z důvodů byla i akce, podle které se jmenuje článek a to stužkovák! Ani nevím jestli jsem se na něj nějak víc těšila, potože ty neustálé hádky, které vždycky vypadaly jako začátek války, mé těšení tak nějak utlumovaly a v konečném výsledku jsem se hlavně těšila až to bude za námi. Ze začátku to byly docela nervy, aby se všechno povedlo, aby všechno byla tak jak má a tak jak jsme si to představovali. A povedlo se, stužkovák se nám nad míru a hlavně nad očekávání vydařil a všichni jsem byli rádi za to jak to skvěle dopadlo, i přes to, co tomu předcházelo.

Tato fotka je z konce půlnočního překvapení :D


Měli byste zájem o to, abych sem dala celé natočené půlnoční překvapení? :)

Mějte se krásně!

Day off.

6. listopadu 2013 v 8:46 | Lucy Blondinette
Není nic příjemnějšího než když si uprostřed týdne můžete dát pauzu. Ve škole nám daly jakési "volno" (museli jsme si ho vynutit), abychom mohli jet, jako čtvrťáci, na veletrh Gaudeamus do Brna. Nejvíce vtipné na tom je, že tak polovina tam ani nejede a prostě si udělali volno. Docela jim závidím. Já ještě ani nevím, jestli pojedu nebo ne. Musíme jít s kámoškou něco vyřídit na úřadech ohledně našeho stužkováku, protože všichni byli tak ochotní a nechali to úplně na poslední chvíli. Ale zpět k volnu... Domnívám se, že kouzlo volných dní spočívá právě v jejich vzácnosti, vždyť i ekonomie nás učí, že vzácné statky jsou ty nejcennější. Hodnotu vzácnosti jako takové bych vyzvedla i ve světě blogování. Je až paradoxní, že blogy, které přispívají každý den, nemusí každého čtenáře přitahovat, protože jak se říká - není důležitá kvantita, ale kvalita. Nevím. Je možné, že jen sama sebe ospravedlňuji ze svých leckdy předlouhých blogovacích pauz. Co když monotónnost naších výtvorů je právě to, co nazíváme v krásné znělém výrazu náš styl.

Mějte se krásně! :)

Last few days.

19. října 2013 v 10:57 | Lucy Blondinette
Zdravím moc a moc všechny!
tak co je u vás nového? U mě popravdě vlastně skoro nic. Jak jste si mohli všimnout znovu jsem přes týden nestihla přidat žádný článek, což mě mrzí, ale prostě nějak nebyl čas a když chvilku čas byl, zase nebyl nápad na článek... no prostě hrozná kombinace. Ve škole máme klasicky pořád hodně učení, domů chodím pozdě a když nemám učení, tak čtu povinnou četbu... Jinak co se týče školy, stále pracujeme a plánujeme nás stužkovací ples, který bude už v listopadu... naše plánování vypadá ale asi takto - všichni na sebe jeden přes druhýho řvou, nikoho nenechají domluvit, cokoliv kdo udělá je automaticky špatně... prostě parádička, která na náladě nikdy moc nepřidá... Taky si pořád říkám, že bych mohla ve volných chvílích začít aspoň trochu cvičit, ale pořád se k tomu nějak nemám... už bych ale opravdu mohla začít, tak snad se k tomu aspoň párkrát týdně dostanu...


Mějte se krásně a užijte si víkend! :)

Saturday.

5. října 2013 v 14:37 | Lucy Blondinette
Ahoj všichni! :)
Omlouvám se všem, že jsem blog poslední dobou zanedbávala, ale je to čistě jen z osobních důvodů. Budu se snažit přidávat články zase jako dřív, aby to tu nebyla taková nuda. No jinak, co bych tak ještě napsala... ono se toho za poslední dobu moc nezměnilo, teď jsem byla týden nemocná, takže jsem sice měla klid od školy, ale zase jsem nějak neměla na nic náladu... Jediný pozivitivní na tom asi je, že jsem přečetla dvě knížky k maturitě, ke kterým jsem se pořád nějak nemohla dostat... Příští týden už snad do školy půjdu, už se totiž opravdu nemůžu dočkat, až budu muset všechno zase dohánět. A jaký byl u vás tento týden? :)


Mějte se hezky a užijte si víkend! :)

Busy.

22. září 2013 v 10:03 | Lucy Blondinette
Musím přiznat, že se začátkem školy na mě dopadla tak trošku taková ta průměrná až depresivní zářijová nálada z toho, že každý den bude vlastně skoro stejný, na nic pořádného není čas a po dlouhé době se zas musím třeba taky učit a číst povinnou četbu a nejen si dělat, co mě zrovna napadne... Taky jsem si představovala aspoň o trošičku příjemnější a pozvolnější start ve škole, i když jsem teď v maturitním ročníku, a ne hned hurá, udělej to, to, to a tam to taky, někdy je to fakt na zbláznění... Snažím se být ale za každé situace co nejvíc pozitivní a vždycky si zkouším najít něco, na co se v blízké budoucnosti můžu těšit, protože to mi pomáhá nejvíc. A ono se to zlepší, věřím tomu!
A jak vám se ve škole i mimo školu daří? :)


Mějte se krásně a přeji vám všem úspěšný start příštího týdne! L. :*

First school week.

7. září 2013 v 9:04 | Lucy Blondinette
Zdravím moc a moc všechny.
Tak jak jste se měli první týden ve škole? Já musím říct, že překvapivě skvěle. V pondělí jsme byli ve škole jen dvě hodiny, řekli nám rozvrh hodin (ze kterého rozhodně nadšená nejsem), nějaké informace k maturitám, seminárkám (u které ještě vůbec netuším téma o čem budu psát),... takže dá se říct - pohoda. No a hned v úterý brzy ráno jsme odjeli na naši poslední exkurzi do Prahy. Bydleli jsme tam na koleji jedné vysoké školy. Bylo to tam pěkný, ale snad jediná nevýhoda byla, že to bylo celkem daleko od centra, takže jsme hodně času strávili buď v tramvaji nebo metru. Ale jinak to tam bylo super, navštívili jsme jak známé památky, ale i takové, které zas tolik známé a navštěvované nejsou, takže zajímavá tato exkurze určitě byla... Z Prahy jsme se vrátili ve čtvrtek večer. Všichni naprosto vyřízení a ospalí :D... No a v pátek "hurá" do školy. Sice už byla normální výuka, ale teprve v takovém tom rozjezdu, takže se to zatím dalo zvládnout, horší to už bude příští týden. Ale nepředbíhejme, užívejme si pořádně víkend, než toho učení bude opravdu hodně! ;)


Mějte se všichni krásně! L.

Monday...

26. srpna 2013 v 19:47 | Lucy Blondinette
Omlouvám se za tu týdenní nečinnost na blogu, ale brigáda, když bylo takový teplo a práce hromada, mi zabrala celkem dost času a sil. Víkend byl pro mě především odpočinkový... taky jsem potřebovala dodělat nějaké věci doma, na které nemám čas ve všední dny... Dnešek byl ve znamení opět práce, ale jelikož už není takové teplo, tak té práce už trochu ubylo... No a protože se nebezpečně blíží tolik očekáváný měsíc září, má brigáda je nenávratně skoro u konce, což bude mít za následek více mé účasti zde. Doufám, že míra učení bude mít pomalejší rozjezd (i když.. jsem v maturitním ročníku), takže budu mít čas věnovat se mé zálibě alespoň tak, abych já byla spokojena. Teď jsem akorát spokojena s mými nákupy něco ve stylu "to pro co jdu si nekoupím a to co nepotřebuji si koupím dvakrát", myslím, že to každý aspoň jednou zažil... A jak vy si užíváte poslední týden prázdnin? Také Vám ty prázdniny tak rychle utekly, jako mě? Kdyby takhle rychle utíkaly měsíce ve školní roce, tak bych se vůbec nezlobila...


Mějte se nádherně a užívejte si poslední týden prázdnin! :*

Last days.

6. srpna 2013 v 18:15 | Lucy Blondinette
Posledních pár dní nemám čas skoro na nic, a to mám toho tolik v plánu... no respektive, hodně času mi také zabírá práce, ale není to jen o ní, vliv na moji náladu, síly a ostatní mají i jiné věci (lidé)... Ve volných chvílích se také snažím po kouskách předělávat a upravovat pokoj. Včera jsem si opět vytvořila nové diy obrázky a koupila i pár nových dekorací. Také tak rádi jako já dekorujete a stále přemýšlíte, co se kam hodí víc a co a jak? Já to úplně zbožňuji!... Tento týden by se zde mělo také objevit pár nových článků... v článcích se objeví tipy, rady, recenze, inspirace a mnoho dalšího... Snad všechny tyto články stihnu ještě v týdnu napsat, jelikož to kvůli práci nechce stále oddalovat, to by se tu také nemusely objevit dost dlouho...

Miluji meloun, především v těchto horkých dnech!

Mějte se krásně a užívejte prázdninové pohody! :*

Hello August.

2. srpna 2013 v 16:31 | Lucy Blondinette
Tak a je tu srpen a tím pádem je polovina prázdnin pryč. To je strašný, jak to rychle utíká, už si ani nepamatuju, že by mi takhle rychle utekl měsíc, když se chodí do školy, to se to vždycky nekonečně táhne... Zároveň se začátkem srpna jsem začala chodit na brigádu, do firmy, kde pracuje moje mamka. Už jsem tam teď třetí léto, ale letos pouze na srpen. A co je náplní mé práce? Zvedám tam telefony, beru a zapisuji objednávky, skládám faktury, atd. Budu tam až do konce srpna, takže dny absolutního nicnedělání jsou pryč. Nejhorší na této brigádě ovšem je, že musím vstávat už ve 4:30, ale to se nějak zvládne, doufám... No a teď už je před námi konečně zase skvělý víkend. Jsem za něj tak ráda, ani nevím proč, ale prostě se na něj hrozně těším. A co dělám jinak mimo práci? Chodím ven s kamarády, čtu si, učím se angličtinu, relaxuju, když mám zrovna peníze, tak nakupuji a celkově se ti prázdniny snažím, co nejvíce užít a ani chvíli nepromarnit! A co vy? Jak si užíváte prázdniny a máte také nějakou brigádu na prázdniny? :)


Mějte se krásně a užívejte si prázdniny, co nejvíce můžete :)

Relax, shopping, english,...

19. července 2013 v 13:26 | Lucy Blondinette
Jak já miluju tu prázdninovou pohodičku, sluníčko a takové to nic nedělání... Včera jsem byla ještě s pár dalšími kamarádkami na nákupech v Brně. Z mého přecevzetí neutratit tam moc peněz a moc si toho nekupovat, nakonec vznikla sukně v mentolové barvě, tričko s nápisem Just smile and enjoy it, růžové a bílé tílko, neonové růžové náušnice, květované kraťásky a tři laky na nehty ---> já vždycky říkám, že jsou přecevzetí na nic :D. No, a abych taky o prázdninách pořád jen nelenošila a někde nelítala venku, tak chodím na kurzy angličtiny, což je moc fajn, aspoň za prázdniny trochu pokročím. Teď v neděli jedeme s mamkou a se ségrou na týden na kola na Šumavu, takže na to se už taky moc těším, zase to bude změna, než být pořád ve městě. A jak vy si užíváte prázdniny? :)

Holidaaaays!

28. června 2013 v 14:56 | Lucy Blondinette
Jupíííí! Tak jsme se všichni konečně dočkali. Před všemi studenty jsou zasloužené dvouměsíční letní prázdniny. Těm co pracují a prázdniny nemají opravdu nezávidím, ikdyž já budu taky pracovat, protože mám domluvenou brigádu. Tu mám, ale až v srpnu, takže teď je přede mnou měsíční relaxace, odpočinek a užívání si léta a prázdnin! Na září a celkově příští rok myslet zatím nebudu, protože toho bude asi opravdu hodně v maturitním ročníku, ale to je až za dva měsíce, takže na to zatím myslet nebudz a vy na školu taky nemyslete a užívejte si prázdniny naplno!!! :)

Craving for holiday.

21. června 2013 v 15:53 | Lucy Blondinette
Třikrát hurá a všichni se tři dny radujme :D Ve škole už mám od včerejška konečně všechny známky uzavřené, sice nejsem úplně spokojená, ale i tak jsem ráda, jak jsem to opravila. Po dlouhé době už mám zase spoustu času na lenošení, užívání si krásného teplého počasí a hlavně i na blogování! Těšte se tedy na spousty nových článků, větší aktivitu na blogu a možná i nový desing. Doufám, že se to tu zase pořádně rozjede jako dříve :) Mějte se krásně a užívejte si léta! :*

Aktuálně...

4. června 2013 v 16:10 | Lucy Blondinette
Pevně doufám, že již brzy přestanou být neaktivní blogerkou. Těchto pár dnů, či dokonce týdnů jsem mohla blogovat leda o druhé světové válce, nervové soustavě nebo o politickém systému v USA. Nepočítám, že se vyhrocená situace na gympláckém bojišti uklidní někdy v dohledné době, ale věřím, že to správné odreagování, jehož poslední dobou opravdu nejsem schopna, mi pomůže zvládnout všechny věci, co bych chtěla. Děkuju. Mějte se hezky!

Sunday.

19. května 2013 v 11:00 | Lucy Blondinette
Zas a opět. Vždycky mám hrozně moc plánů, co všechno chci stihnout a pak jsem ráda za polovinu splněného. Příští týden jdu do školy až ve čtvrtek, jelikož máme volno kvůli maturitám. Stejně je to šílený, za rok mě to už čeká taky, už se úplně živě vidím, jak budu jančit, že nic neumím, že tam nemůžu jít, že to nezvládnu, no hrůza... Je ale neuvěřitelný jak to všechno tak rychle utíká, příjde mi to jako včera, když jsem nastoupila na gymnázium...
No jinak můj plán na dnešek? Jelikož je venku opět krásně a já se nemusím učit, tak půjde ven, vezmu si foťák a budu fotit jako šílená --> toť můj originální dnešní plán :D A co vy plánujete na dnešní odpoledne? :)


Mějte se krásně a všem maturantům přeji příští týden hodně štěstí!

Five years!

2. května 2013 v 21:42 | Lucy Blondinette
Pět let. To jsi mi zestárnul blogu můj milovaný a jediný. Už je to dávno, co jsem si tě jako "malá" z nudy založila, ale nikdy bych nemyslela, že mi to vydrží tak dlouho takto blogovat. No, nic méně, přeji ti hodně štěstí, zdraví, lásky a radosti (to je asi blbý, no :D). Tak ještě jednou. Můj milý blogu, přeji Ti hodně pravidelných čtenářů, krásnou návštěvnost, hodně milých komentářů, dále aby tě tvoje autorka nezanedbávala a pečovala o tebe, no a snad ještě, aby si tu s námi byl ještě aspoň dalších pět let! :)

Všechno nejlepší! :*

 
 

Reklama