Diary

Spring cleaning.

14. dubna 2013 v 17:40 | Lucy Blondinette
Vždycky na jaře mám takový pocit, že můj pokoj i šatní skříň potřebují nějak osvěžit. A tak jsem se dneska pustila do jarního uklidu. Člověk by nevěřil, jak se u toho dá krásně odreagovat a přestat myslet na dotírající stres kolem vás. Našla jsem při tom i pár věcí, které jsem za boha nemohla, když jsem je nejvíc potřebovala, najít. Jako odměnu a takové povzbuzení do dalšího týdne jsem si koupila dvoje nové balerýnky. Jedny obyčejné béžové s mašličkou a druhé černé s páskem a cvočky.
Dále jsem si říkala, že nějaký takový jarní úklid by mohl postihnout i můj blog, příjde mi, že je to tu takové až moc stereotypní, takže v nejbližší době by se tu měl objevit nový design a uvidíme, co mě dál ještě napadne za vylepšení.


Mějte se hezky a přeji Vám úspěšný vstup do nového týdne! :)

Finally Friday!

5. dubna 2013 v 15:26 | Lucy Blondinette
Další týden chození do školy za námi, konečně, už jsem se ho opět nemohla dočkat. Ještě dvanáct takových týdnů a budou velké a všemi očekávané letní prázdniny! Jupííí :D. Taky se tak na ty krásné dvouměsíční prázdniny těšíte stejně moc jako já? :D No, dosti snění a pěkně zpátky do reality. Tento víkend plánuji spíše takový méně náročný. V sobotu plánuji nakupování s kamarádkami a jinak čtení povinné četby do školy, ve které mám už celkem skluz, takže to musím aspoň trochu dohnat :/ A co vy plánujete na víkend? :)


Mějte se krásně a přeji příjemný víkend :)*

Happy Easter!

31. března 2013 v 19:58 | Lucy Blondinette
Přeji Vám krásné a veselé Velikonoce. Plné bochánků, chlebíčků, beránků a kuřátek (sladkých, propečených i pípajících). Pevně doufám, že u vás jsou Velikonoce takové jako mají být a né jako u nás s minimálně 15 centimetry nového sněhu... Mějte se krásně! :)

Sweet eighteen.

29. března 2013 v 19:48 | Lucy Blondinette
Tak a jsem zase o rok starší a aktuálně už i dospělá. Jeej, toto utíká. Jen jsem tak nějak zvědavá, jestli začnu pociťovat i nějaké změny, díky té dospělosti :D Jako zatím stále žádné změny nezhledávám :D... No nic, přeji příjemný zbytek večera a já jdu slavit ;)

Easter holidays!

28. března 2013 v 16:38 | Lucy Blondinette
Od pondělka jsem odpočítávala dny, hodiny, minuty a sekundy do včerejšího odpoledne, protože už jsem se opravdu nemohla dočkat velikonočních prázdnin. Velikonoce jako svátek ráda sice nemám, ale můj vztah k nim jim vylepšuje skutečnost, že se díky nim nechodí do školy, což je obrovské plus, pokud tedy nejste na škole a učení jakoliv závislí :D Hlavní plán těchto prázdnin je si odpočinout a nabrat dostatek sil na následující týdny plné učení. No radši na to ani nemyslet. A co vy, máte rádi velikonoce? :)


Mějte se hezky a přeji krásně strávené velikonoční prázdniny! :)*

Last days.

20. března 2013 v 20:33 | Lucy Blondinette
Chtěla bych Vás všechny pozdravit, dlouho jsem se neozvala. Poslední dobou, při takové záplavě různých českých blogů je snad lehké a doufám v to, si toho ani nevšimnout. Nechci mluvit o počasí, jen, bože! Díky za dnešní den. Měla jsem konečně pocit, že mě snad i něco jiného než moje svetry a kabáty hřeje. Už jen pár stupňů směrem nahoru a všechny můžeme, bez toho abychom následně smrkali a frkali, vytáhnout balerínky, jarní bundy a kabátky. A to to ještě před pár dny vypadalo na druhé vánoce a né na první jarní den, podle toho kolik bylo najednou sněhu. Jako doufám, že už se to nebude opakovat a bude už jen a jen krásně, teplo a konečně už opravdové jaro :)


Mějte se krásně a přeji uspěšnou druhou půlku týdne :)

Spring is coming.

4. března 2013 v 19:58 | Lucy Blondinette
Konečně se dá říct, že už jaro konečně přichází. Venku je krásných 10°C, sluníčko svítí, sníh je ten tam a mně to počasí začíná konečně dělat radost. Nevím jak vy, ale já jaro vítám s otevřenou náručí a pokud zima plánuje ještě nějaký návrat, tak ať to radši ani nezkouší ;)


Mějte se krásně! L. :)

Somewhere only we know.

21. února 2013 v 21:41 | Lucy Blondinette
Přeji příjemný večer!

Nebojte se, nezajel mě autobus ani mě neodvála sněhová vánice :D, jen nějak nestíhám a proto bych se chtěla omluvit, že jsem poslední týden vůbec nepřispívala. Nebyla nálada a špatné počasí tomu také nepomohlo. A škola? Světe div se, ale taky k lepší náladě nepřispěla, spíše naopak. Ale nebojte o víkendu se na blog vrhnu a články nějaké přibudou. Tak zatím, mějte se krásně a já se jdu ještě učit :/

Spring holiday.

13. února 2013 v 9:51 | Lucy Blondinette
Jak už jsem se zmiňovala, tento týden jsou u nás jarní prázdniny. Na jednu stranu je to paráda, protože se nemusí do školy a celkově je ten den takový příjemnější. No, ale na stranu druhou, jako o jarních prázdninách sníh? Opravdu? Nechápu. Člověk doufá, že už konečně začne jaro a ono zase nic. No ikdyž v půlce února se dalo počítat s tím, že se zima ještě vrátí, ale doufám, že se nezdrží moc dlouho :D. Jinak si ale prázdniny užívám jak jen to jde. Chodím ven, byla jsem se mrknout po obchodech, i to učení jsem na chvíli otevřela, prostě taková krásná pohodička :)

Už aby bylo jaro :)

Všichni co máte jarní prázdniny, si je pořádně užívejte a vy co ne, nezoufejte a těšte se! :)
Mějte se krásně :*

Busy Thursday.

7. února 2013 v 17:08 | Lucy Blondinette
Počasí, které je tento týden mi dělá strašnou radost. Konečně začalo svítit sluníčko a po sněhu už není ani památky. Už jen, aby bylo pořádně teplo! Ve škole je to sice na zbláznění, ale mě jen tak něco nepoloží :D Ale asi jediné co mě uklidňuje a drží nad vodou, je ta vidina jarních prázdnin, které jsou u nás příští týden, takže paráda největší. No a jelikož je potřeba si také někdy udělat něčím pěkným radost, tak jsem si objednala mé vysněné červené kontíčkové conversky :*


Mějte se krásně :)

Wednesday.

30. ledna 2013 v 16:23 | Lucy Blondinette
Toto letí, toto letí. Před chvílí byl víkend a už je zase středa odpoledne. Nevím proč, ale opravdu mi ten čas poslední dobou hrozně rychle utíká, vždycky si naplánuji co všechno chci stihnout a než se naděju, tak zjistím, že jsem polovinu nestihla :D No jinak, jak se těšíte na zítřejší vysvědčení? Já teda ani moc ne, jednak se normálně učíme, píšeme dvě písemky a až poslední hodinu nám to vysvědčení bude učitel předávat a za druhé, na něm ani není nic moc na těšení :/ :D A v pátek pololetní prázdniny, třikrát hurá a tři dny se radujme :D Jako nechápu proč jednomu dnu říkají pololetní prázdniny, ale jinak v pohodě :D No nic, za chvíli mě čeká kurz angličtiny a pak ještě učení biologie :/

Tak se mějte krásně a přeji vám všem krásné vysvědčení! :)

L. ♥

Yes, Friday! :)

25. ledna 2013 v 16:06 | Lucy Blondinette
Krásné páteční odpoledne přeji,

konečně je tu pátek, už jsem myslela, že se ho ani nedočkám. Tento týden byl dost hektický, poslední šance opravit si známky na pololetí mi zabralo celkem dost času, ale dá se říct, že se to vyplatilo. A teď už můžu s radostí začít kazit druhé pololetí :D (doufám, že ne, protože bych ty známky ráda v přístí pololetí trochu vylepšila, tak uvidíme, no). A co vy, jak jste zvládly pololetní písemky a zkoušení? Jste se známkami na vysvědčení spolojení? :)

Zatím, mějte se pěkně a užíjte si přicházející víkend! :)

Busy.

12. ledna 2013 v 11:18 | Lucy Blondinette
Krásné sobotní dopoledne!

omlouvám se, za tu neaktivitu přes týden. Ale tento týden byl opravdu hektický a jsem vážně ráda, že už je za mnou. Přede mnou je, ale jeden z další studijních víkendů, už jsem si na to nějak zvykla, že si pořádně neodpočinu ani o víkendu. Ale nesmutněte, i přes mé učení a jiné povinnosti, tu můžete očekávat články a možná i nějaké změny! Tak zatím :)*

Yeees! Weekend.

5. ledna 2013 v 12:55 | Lucy Blondinette
Jak já jsem ráda, že je už zase víkend. Byla jsem dva dny ve škole a už jsem z toho nějaká vyčerpaná :D Můj diář je popsaný samými písemkami a zkoušením. Jako neříkám, kdybych se na to učení koukla už pořádně o prázdninách, tak by to asi zase tak strašné nebylo, ale takhle, je to pomalu nemožný. Už aby byly zase nějaké prázdniny, nejlíp už ty dvouměsíční letní, joo to by byla paráda :) Jinak moje jiné plány kromě učení na víkend? Nejspíš se půjdu podívat po nějakých odchodech a trochu si zpravit náladu, pořádným nakupováním ;)


Mějte se hezky a přeji skvěle strávený víkend :)

Goodbye 2012 and thanks for the memories!

31. prosince 2012 v 21:13 | Lucy Blondinette
Tak a rok 2012 je už skoro za námi. Pro mě to byl krásný rok i když v něm byli i chvíle na které bych radši zapoměla. No nic, přeji Vám všem krásný a úspěšný vstup do nového roku 2013 a ať je lepší než tady tento! :) Mějte se co nejkrásněji a užívejte silvestra! :*

 
 

Reklama