Diary

Christmassy days.

28. prosince 2012 v 11:30 | Lucy Blondinette
Tak jsem se po dlouhé době dostala k tomu, abych napsala zase nějaký článek. Teď o Vánocích u nás byly samé návštěvy, tak jsem nějak neměla moc času... Tak jak jste si užili Vánoce? Jste spokojeni s vašimi dárky, které jste dostali? Který vám udělal největší radost? Já musím říct, že já jsem nad míru spokojená, jak s Vánoci, tak i s dárečky. Dárky byly spíš taková klasika, ale krááásná klasika, především oblečení, kosmetika, nějaké knížky a potom ještě, na co se nesmí zapomenout je iPad mini! :) A ohledně návštěv si také stěžovat nemůžu. Po roce jsem viděla tetu s mojí malou sestřeničkou, takže plno radosti. Ještě dnes s nimi jdeme na oběd než odjedou, už se strašně těším :)


Né, že bych měla zimu dvakrát ráda, ale nějaký ten sníh by napadnout mohl, protože takhle to vypadá spíše na jaro a né na konec prosince!

Mějte se krásně a užívejte si vánočních prázdnin :)

Merry Christmas!

24. prosince 2012 v 8:35 | Lucy Blondinette
Tímto bych Vám chtěla popřát krásné a poklidné prožití Vánoc, hodně cukroví, splněná přání pod stromečkem a nějaký ten zasloužený odpočinek! A jen to nejlepší do nového roku!! Hlavně hodně lásky, radosti, zdraví, klidu a míru!


Lucy 💛

Finally Christmas holiday! ❄

21. prosince 2012 v 15:01 | Lucy Blondinette
Ouu yeah... Konečně jsme se dočkali. Vánoční prázdniny jsou tu! Jupíí :) Dárky už mám naštěstí nakoupené a zabalené, takže o další starost míň. A už si můžu plně vychutnávat krásnou vánočně laděnou pohodu a klid od školy. Dneska jsem si dávali dárky i ve škole s kamarádkama, přesněji tedy, když skončila škola, tak potom v restauraci ve městě, takže jsme si udělali radost i takhle hezky navzájem. Prostě parádní dopoledne :)

Přeji Vám také, příjemné vánoční prázdniny a pořádný odpočinek od školy :) Mějte se krásně!Můžete mě sledovat i na Twitter / we♥it :)

13 days till christmas

11. prosince 2012 v 19:54 | Lucy Blondinette
"So this is Christmas
And what have you done
Another year over
And a new one just begun
And so this is Christmas
I hope you have fun
The near and the dear ones
The old and the young
...."

Omlouvám se za kulturní vložku, ale nějak na mě doléhají Vánoce a tahle písnička od Johna Lenona mi zní pořád v hlavě :D Jsem asi divná, ale nevadí :D Venku už začalo krásně sněžit, děti se venku koulují jako pominuté a stejně tak ve škole učitelé zkouší a koule lítají taky jako pominuté :D (Co já to taky zase plácám?) No každopádně už teď se hrozně těším na víkend. Jednak pojedeme na nákupy do Brna, potom se také po delší době uvidím s jedním kamarádem a potom taky doufám, že si aspoň chvíli pořádně odpočinu, po tady tomto náročném týdnu. A jak vy se máte a jak to jde ve škole? :)


Mějte se krásně a ať vám to rychle utíká :)

WTF?

8. prosince 2012 v 10:06 | Lucy Blondinette
Nebojte, nepřejelo mě auto a ani jsem se neustudovala k smrti. Jen zkrátka a dobře nějak nestíhám. Proto se omlouvám, za to nepřidávání článků přes týden. Co bych tak ještě napsala :D Mmm... Vím, že tento článek asi dočista postrádá smysluplnost, ale co už :D Ale nebojte, dnes se můžete těšit ještě na jeden článek a doufám, že smysluplnější! :) Tak zatím, mějte se a užívejte si víkendu ;)

Písnička pro dobrou náladu! :)

December.

2. prosince 2012 v 21:00 | Lucy Blondinette
Toto letí, toto letí. Už je tu prosinec, poslední měsíc v roce. Atmosféra Vánoc a pečení cukroví. Já se tak strašně na ty Vánoce těším. Dneska jsem se konečně byla kouknout po nějakých dárcích na Vánoce, pár jsem jich koupila, ale nic moc, takže mě čeká nejspíš příští víkend další kolo nakupování, oujéé. A co vy, taky se už těšíte na Vánoce?

Mission complete!

28. listopadu 2012 v 15:35 | Lucy Blondinette
Celý den mi ukrutně třeští hlava, ale i přesto jsem si usmyslela, že vám napíšu, jak se mám a co dělám - když už jsem nedávno slibovala, že se s psaním článků polepším, no a kde nic tu nic, jak jinak no..

Tak tedy, jak se mám a co dělám? Když přivřu oči nad svojí ukrutně bolící hlavou, tak se mám v celku vynikajícně! Stalo se ze mě něco zvláštního, co nedokážu popsat. Ale nerada bych tomu říkala šprťáctví, jelikož to je činnost, kterou již léta odsuzuji a zásadně neprovozuji. Včera jsem totiž stihla konečně dočíst a kompletně rozebrat R.U.R., a dneska doufám ještě stihnu aspoň z části přečíst Petr a Lucie, a aby toho nebylo málo hodlám se zátra nechat vyvolat z fyziky, to aby mi začala konečně vycházet nějaká normální a přijatelná známka...

Ať už jsem co jsem, mám ze sebe poslední dobou celkem radost.
A to se počítá!

A jak vy se máte a co ve škole? :)


Mějte se krásně!

Infinite.

20. listopadu 2012 v 15:14 | Lucy Blondinette
Jsem tak strašně strašná. Pokaždé, když sesmolím nějakou tu kupu žvástů, spokojeně si jí po sobě přečtu a dám "Hned zveřejnit", dávám si přitom své slovo, že budu psát každý den. A když na to konečně přijde, je milion důvodů, proč to odsunout na zítra. A zítra zase na zítra. A dál to znáte.
Zlá, zlá, zlá blogerka!

Upřímně? Potřebovala bych, aby měl den o pár hodin víc, nic nestíhám. Přijde mi, že ještě ani nestačím rozlepit oči a už je zase noc. Což by samo o sobě nebylo tak špatný - kort pro někoho, kdo by byl ochoten přistoupit na zimní spánek, kdyby na to přišlo. Jenže error. Jen co lehnu, upadnu do kómatu a během sekundy je zase ráno. Je tohle možný?!

Nekonečný příběh...


Mějte se fajn a ať vám to ve škole utíká :)

Weekend.

17. listopadu 2012 v 8:53 | Lucy Blondinette
Konečně je tu opět očekávaný víkend. A jaké jsou mé plány na tento víkend? Učit se a učit se. Jenže jak se znám, tak realita bude úplně jiná. Zase budu dělat všechno proto, aby mi na učení nezbyl čas, třeba jako být skoro celý den někde venku nebo se doma koukat v televizi na Davis Cup a fandit našim, akorát se teda obávám, že si na to učení čas budu muset udělat, jinak to příští týden ve škole nedopadne asi úplně nejlíp. No jinak už jsem si konečně udělala taky čas na koupení nějakých dárků na vánoce, abych všechno nekupovala až na poslední chvíli a jak jinak, koupila jsem si i něco pro sebe, takové světlé rifle a třpytkovaný fialový lak na nehty... A co vy, máte už koupené nějaké dárky na vánoce? :)

To je božííí! :*

Time.

6. listopadu 2012 v 21:10 | Lucy Blondinette
Opravdu nemám ráda to ranní vstávání do školy. Pokaždé budík posouvám ještě o 5 minut a o dalších 5 minut, abych to oddálila a proto se mi občas stane, že nakonec zaspím. To je ale hned jiná situace, člověk pak ani nevěří, jak rychle je schopen se nachystat a vypravit... No jinak nevím jestli jsem nebo nejsem divná, ale musím říct, že ty dva měsíce školy mi uběhly snad rychleji než letní prázdniny, si vemte už je listopad a už za nedlouho se budeme všichni těšit na vánoce a péct cukroví, no ale to ještě ztochu předbíhám. A už máte rozmyšleno, co si bude přát k vánocům?


Mějte se krásně a ať vám to ve škole utíká :)

Weekend days off.

27. října 2012 v 14:39 | Lucy Blondinette
Jak já mám ráda ty víkendové dny, klid a pohodu. Učení na příští týden moc nemám, takže jsem si konečně dočetla časopis, kterej jsem si koupila už asi před čtrnácti dny a pořád jsem na něj neměla čas, a taky tak nějak přebrala skříň s oblečením, pár kousků jsem vyřadila, takže tam mám konečně taky trochu víc místa :D. No jinak co říkáte na to počasí? Jako nechápu ty předpovědi, že už by mělo začít sněžit, já chci sluníčko a teplo, a né už v říjnu sníh :/ :D... Příští týden bych měla mít trochu volnejší, takže čekejte více článků, než tento týden ;)


Mějte se krásně a užívejte víkendu :)

Weekend.

14. října 2012 v 20:32 | Lucy Blondinette
Víkend, no co víc dodat, už to slovo víkend vyvolá v člověku, takový ten hezký pocit, že se nemusí do školy a aspoň na chvíli si může odpočinout a pořádně se vyspat. Ten pocit, ale vyšumí v okamžiku, kdy máte na nadcházející týden nahlášeno nezpočet písemek a zkoušení. Z toho tedy vyplívá, že ani ten víkend si nějak obzvlášť neužijete... A přesně něco takového je můj případ, učení nad hlavu a když už mě to opravdu přestalo bavit, tak jsem se aspoň šla mrkout na chvíli s kámoškou po obchodech a koupila si pro zlepšení nálady, krásný teploučký fialový svetřík :)
A jak vy jste si užili víkend?


Přeji pěkný týden a málo učení :)

October.

11. října 2012 v 19:51 | Lucy Blondinette
Venku to už konečně vypadá opravdu jako podzim. Listy začínají opadávat a krásně se barvit, ráno bývá déle tma a mě se tím pádem nechce vůbec vstávat :D a co je hlavní, začíná být pěkná zima. Nemám moc ráda, když je venku takhle sychravo a prostě podzimně, nejradši bych v takovém počasí zůstala doma, zachumlaná v dece s čajem a nějakým filmem... Na zítřek už naštěstí moc učení nemám, takže mám v plánu dočíst další knížku do povinné četby a aspoň si trochu víc odpočinou po náročném týdnu... A co vy, jaký jste měli týden ve škole a máte nějaké plány na víkend? :)


Mějte se krásně!

Just studying...

1. října 2012 v 21:35 | Lucy Blondinette
Člověk není týden ve škole a jen co tam příjde, tak se na něj nahrne hromada učení... Takže jsem z toho všeho, z těch testů, zkoušení, četby a všeho dalšího opravdu velice nadšená. Dneska to vidím, že jen tak spát nepůjdu, protože bych byla ráda, abych tento rok už tolik neproflákala a vysvědčení stálo za to, takže si jdu uvařit už druhý kafe a třetí zelený čaj a jdu pokračovat, abych to vůbec všechno stihla.
Omlouvám se, že jsem dneska nestihla jiný smysluplnější článek, ale dnešek byl opravdu hektický.


Mějte se krásně.

Autumn.

27. září 2012 v 15:39 | Lucy Blondinette
Hi!

podzim je tu a místo toho, abych si venku užívala jedny z posledních teplejších dní než bude zase na dlouho zima, tak už od pondělka jsem nemocná a ležím doma v posteli... Jak já to dělám, že si to vždycky tak skvěle načasuji, opravdu nechápu. Ale stejně z té mé nemoci podezřívám ten sportovní kurz, já celou dobu říkala, že 10°C je na sportování málo, ale co už. Tak jsem se aspoň vrhla na povinnou četbu, protože mám celkem skluz (jako vždy) :D... Pár titulů jsem přečetla, nějaké jsem si stáhla ve zfilmované verzi, hned jsem si to taky zpracovala v počítači, takže jsem se sebou spokojená a aspoň na něco je ten celý den v posteli dobrý...


Mějte se krásně a užívejte prodlouženého víkendu :)
 
 

Reklama