Nail desing

Extravagantní lakování nehtů 2.4

12. února 2014 v 8:08 | Lucy Blondinette
Po dlouhé době, opět článek ze série inspirací pro extravagantní lakování nehtů. Doufám, že se vám inspirace budou líbit stejně jako mně a popřípadě vás inspirují k nějakému extravagantnímu tvoření. Mějte se krásně!

Nail Art for Christmas.

1. prosince 2013 v 10:15 | Lucy Blondinette
Prvního prosince a první adventní neděle. Nemůžu tomu uvěřit, jak to rychle uteklo. No a aby jsme si těch 24 dní do vánoc nějak zpříjemnili, tak proč si nějak hezky tématicky nenazdobit nehty. V tomto skvělém videu, které jsem nedávno objevila, si určitě každý přijde na své. Pokud nemáte rádi, zas takovou extravaganci, že byste měli každý nehet jiný jako ve videu, tak si můžete vybrat jeden motiv, který vás okouzlí nejvíc, použít ho na celé ruce a nebo třeba jen na jeden nehet na každé ruce pro zpestření, nebo prostě, jak se vám to bude líbit. Myslím, že toto video vás určitě nebude nudit a načerpá vás inspirací pro tvoření :)


Mějte se krásně a přeji příjemnou adventní neděli a vstup do nového týdne :)

Extravagantní lakování nehtů - Speciál!

31. srpna 2013 v 13:21 | Lucy Blondinette
No, dodat k tomuto článku, snad jen na úvod... Speciál? Proč? Protože to není takový ten klasický "myšmaš" různých fotek, ale tentokrát jsou to inspirace od jedné velice šikovné autorky. Když jsem na tyto fotky narazila, nemohla jsem si je prostě a jednodušše nechat jen pro sebe, jsou totiž naprosto úžasné, všechny... ten kdo si teď myslí, že najde jedny nejhezčí, se plete, protože já osobně si myslím, že to prostě nejde, všechny jsou nádherný! Můžou Vám posloužit i jako inspirace k outfitu na první školní den, protože by zaručeně sklidily úspěch! :)

Více v celém článku :)

Extravagantní lakování nehtů 2.3

27. července 2013 v 13:39 | Lucy Blondinette
Tak, po dlouhé době zase článek s inspirací pro vaše nehty. Doufám, že Vás tyto inspirace zaujmou a třeba i motivují k nějakému podobnému tvoření, protože i pěkně nalakované nehty mohou skvěle doladit Váš letní outfit ;)

Více inspirace click c.č.

Colorful rainbow nails

26. května 2013 v 8:29 | Lucy Blondinette

Tyhle naprosto suprový nehty jsem si udělala po zhlédnutí videa na youtube. Ten nápad vytvoření duhy pomocí několika puntíků a barviček se mi moc zamlouval, tak jsem se do toho dala. Nalakovala jsem dvě vrstvy bílého laku, pak už jsem vzala zdobičku na nehty a dělala puntíky - napřed fialové na všechny nehty, pak modré, atd... abych nemusela zbytečně odlakovávat zdobičku kvůli každé další barvě :)

Extravagantní lakování nehtů 2.2

30. dubna 2013 v 7:59 | Lucy Blondinette
Tak, po dlouhé době zase článek s nehtovou inspirací, který se Vám vždy, podle komentářů, velice líbil. Doufám, že Vás zaujmou i tyto inspirace a motivují Vás, k nějakému podobnému tvoření :)

Více inspirace click c.č.

Valentine Nails

10. února 2013 v 18:15 | Lucy Blondinette
Valentýn se nám blíží a myslím, že není úplně špatný nápad si udělat takové krásné valentýnské nehtíky. Proto jsem tu pro vás připravila článek s nějakými návody a inspiracemi s těmi to "zamilovanými" nehtíky. Doufám, že se budou líbit a inspirují vás pro vaše tvoření :)

Video návody + inspirace - click c.č.

Extravagantní lakování nehtů 2.1

1. února 2013 v 15:38 | Lucy Blondinette
Po delší době zase článek s nehtovou inspirací. Doufám, že se inspirace budou líbit a třeba vám i vnuknou nějaký nápad, jak se i zdánlivě obyčejný outfit dá oživit.

Více inspirace click c.č.

Christmas and winter nails.

8. prosince 2012 v 14:46 | Lucy Blondinette
Vánoce se nazadržitelně blíží. Vánoční atmosféra už dýchla snad na každého. Zima a sníh už také nastoupili v plné parádě. Tak co takhle si i nehty nějak pěkně vánočně a zimně nazdobit. Nemusí to být zrovna umělecké dílo, třeba i takovéto jednoduché, s vánočními barvičkami, vám ty Vánoce připomenout :)


A někdo zdatnější, si může na nehtíkách vytvořit i něco více vánočního nebo zimního, třeba takové vánoční ornamenty. Je to jen na vás, pro co se rozhodnete :)

Více inspirace + na konci článku, dva návody, jak namalovat na nehty stromeček - click c.č.

Rose Nails

8. listopadu 2012 v 16:39 | Lucy Blondinette
Růžičky na nehtech? Fejk nebo skutečkost? Kdo právě teď zaváhal a myslel si, že tyto krásné růžičky jsou na nehtech pouze nalepeny, tak se ohromně spletl. Přesně takovéto krásné a jedinečné nehty můžete mít i vy! Stačí jen trocha trpělivosti :D

Doufám, že vás zaujmou stejně tak jako mě a těm co je budou chtít vyzkoušet, přeji hodně štěstí a pevné nervy! :)

NÁVOD + další inspirace naleznete v celém článku.

Extravagantní lakování nehtů 2.0

3. listopadu 2012 v 14:14 | Lucy Blondinette
Mám tu pro Vám další dávku inspirací, jak oživit outfit originálně lakovanými nehty. Mně osobně se třeba hrozně líbí hned tady ty první, ale jaksi si neumím sebe představit, jak si na nehty budu malovat ty kytičky :D

Více inspirace click c.č.

Extravagantní lakování nehtů 1.9

7. října 2012 v 10:01 | Lucy Blondinette
Více inspirace click c.č.

Rainbow Nails

25. září 2012 v 13:51 | Lucy Blondinette
Rádi experimentujete, zkoušíte něco nového nebo si jen tak čas od času sednete, čmáráte na papír a mícháte barvy do sebe? Tak odložte papíry, vezměte si misku se studenou vodou a míchejte do sebe nejrůznější barvy laků na nehty, které se Vám líbí. Potom jen do vámi vytvořené kombinace barev namočíte prst a máte originální vzhled nehtů, který každý jistě ocení.

Přesnější návod + inspirace - v c.č.

Extravagantní lakování nehtů 1.8

10. září 2012 v 16:11 | Lucy Blondinette
Více inspirace click c.č.

Extravagantní lakování nehtů 1.7

5. srpna 2012 v 18:32 | Lucy Blondinette
Krásné a aktuální :)
Více inspirace click c.č.
 
 

Reklama