Píši...

Rychločlánek

23. července 2012 v 10:00 | Lucy Blondinette
Hi!

Píšu z práce, pššš... Chci se jen omluvit za tu menší neaktivitu a že nepřibývá moc článků. Tento týden bych měla mít doufám takový volnější, takže opět čekejte pořádnou várku článků nebo vaši pravidelnou dávku emocí, haha :D

Four years.

30. dubna 2012 v 13:39 | Lucy Blondinette

Happy Birthday to you, Happy Birthday....


už je to tak, můj blog je zase o rok starší. Stejně si tak říkám, že v týhle době, kdy má každý pořád nějaký nový blog a pořád další a další, tak jsou čtyři roky docela dost a k tomu, když tady ten blog je můj první a jen tak rušit ho nehodlám, tak doufám, že těch narozenin oslaví ještě hooodně.

Chtěla bych také poděkovat všem co můj blog navštěvují a komentují články, protože každý co sem příjde, každý komentář,... mi dělá radost... Díky moc :)

Tak ještě jednou všechno nejlepší blogu můj :)*

Thank you!

10. února 2012 v 22:11 | Lucy Blondinette
Helloo :)

Takže tímto článkem bych chtěla Vám všem co navštěvují můj blog poděkovat za úžasnou návštěvnost... Jsem strašně ráda, že na můj blog chodíte a doufám, že budete chodit i nadále... Jednu dobu jsem neměla vůbec nápady co sem dávat a chvíli jsem i uvažovala o tom jestli blog nezrušit a můžu říct, že jsem strašně ráda, že jsem to neudělala, protože mi děláte tou návštěvností a komentářema velkou radost a motivuje mě to dělat další články... Takže ještě jednou děkuju :*


10.2.2012; 22:09

Novinky!

7. prosince 2011 v 12:22 | Lucy Blondinette

Hi everyone!

prosinec je v plném proudu a tak jsem tu pro Vás připravila pár novinek :)

Nový desing
- je zima, tak je takový zimní :D, doufám, že se líbí :)

Změna menu
- nové popisky
- promazání nepotřených večí
- přidání obrázků do I love...

Soutěž
- soutěž o nej outfit brzy začne
- stále se můžete přihlásit zde: Přihláška

Inspiration
- můžete se těšit na spoustu článků se zimními inspiracemi

Tipy na nákupy
- toto jsem slibovala už v listopadu :D a jak si na to nebyl čas, tak jsem to přesunula až na prosinec, bude to něco jako inspirace pro lidi co ještě stále nemají nakoupené dárky :)

A mnoho dalšího, určitě je na co se těšit :)*
Lucy :*

The-scene-girls.blog.cz

12. září 2011 v 15:22 | Lucy Blondinette
Hello :)

táák mám tu pro vás takovou novinku :D

S Karamellou Candies jsme si založily nový blog zaměřený na Scene...

Blog se teprve rozjíždí, takže na to berte ohledy :D

Takže kdo ho jště nenavštívil, je nejvyšší čas to napravit ;)
Doufám, že se blog bude líbit :)

the-scene-girls.blog.cz

Vzhled a styl!

22. července 2011 v 16:07 | Lucy Blondinette
Článek do soutěže o nejlepší článek.

Vzhled a styl

"Každý vidí jak vypadáš, ale jen málokdo odhalí, jaký opravdu jsi".

Vzhled se řeší pořád, projde kolem vás milý kluk, ale není hezký, a vy si většinou pomyslíte něco ve smyslu, že s nikým takovým by jste nechtěli nic mít. Ale projde kolem vás hezoun a vy hned přemýšlíte nad tím, jak je nádherný, sladký.a kdo ví co víc. To že je to třeba naprostý debil, jde v té chvíli stranou. Jasně že ideální kombinace by byla milý, chytrý a nejkrásnější, ale řekněte mi, kolik po světě takových běhá? Spočítat by se to určitě dalo :D Myslím, že každý by si měl uspořádat to, co je vlastně důležité a co je taky důležité, ale né podstatné.

Tato část byla o holkách co si myslí o klucích a teď něco málo k holkám samotným :)

Holky si na vzhledu asi ve většině případů zakládají víc a čím to je? Prostě se chceme líbit, co jiného Ale myslím, že je zbytečné hodnotit holky podle toho jak mají drahou kabelku, od jakého návrháře mají šaty,... Je to sice krásný, mít značkový a drahý věci, ale taky to nemění nic na to, jaká je uvnitř a proto nechápu odsuzování podle oblíkání. Prostě když se neobléká zrovna tak jak se ti to líbí, tak si prostě řekneš, že ses ní kamarádit nebudeš a nemění nic na tom, že je to super holka, podle vzhledu si uděláte celkový obrázek a nic ho už nezmění a to se mi na tom nejvíc nelíbí...


A když se od vzhledu přesunu ke stylu... Myslím, že styl není zas až tak podstatný jako vzhled. Když vypadáte jak debil, tak vám stejně žádný styl nepomůže :D Myslím, že každý by měl být originál a neměl by ze sebe dělat něco ci není. Každý víc ocení když jste sami sebou než když si na někoho hrajete. Ale jinak proti stylům jako scene, emo, barbie, skate, a tak dále, mohla bych pokračovat až do večera :D, tak proti těm stylům nic nemám, když se to dotyčným líbí, tak proč ne, ale nesmí se to přehánět ;)

A pokud se ptáte, jestli já žiju nějakým takovým stylem, tak odpovídám ne, jednu dobu se mi dost líbílo scene, ale už mě to přešlo a teď sama sebou :)

To je k tomuto článku asi všechno, doufám, že se vám líbí a potom pro něj budete hlasovat :)
Mějte se krásně.
Lucy Blondinette

Máš nějaké dotazy? formspring.me/LucyBlondinette

Tipy na prázdniny!

3. července 2011 v 10:09 | Lucy Blondinette
Hello :)

prázdniny jsou v plném proudu, a proto je na čase si je trochu naplánovat, aby jsme na jejich konci nezjistili, že to byly vlastně pouze dva zabité měsíce. Proto je tu pár mých tipů na aktivity :)

Láska♥

26. června 2011 v 18:13 | Lucy Blondinette
Článek do soutěže o nejlepší článek.

Láska

*Nejosamělejším místem na světě je srdce bez trochy lásky.*


Pod pojmem láska si každý může představit něco jiného. Někdo svého blízkého, někdo si vybaví lásku jakou chová ke svému domácímu mazlíčkovi, nebo lásku úplně k něčemu jinému. Ale hlavní je, že toto všechno se shoduje v tom, že lásku chováme k něčemu nebo k někomu koho máme opravdu strašně rádi a neumíme si život bez něj představit. Když to máme jsme nejšťastnější na světě, máme chuť pro to žít, ale pokud to na čem nám záleží a chováme k tomu nějakou lásku ztratíme, tak se všechno změní, je nám smutno a nemáme chuť dále žít. Ale to je právě ono, to je ta láska a tak se pozná.


Když máme někoho opravdu rádi, tak ho máme rádi i s jiho chybami, nehledáme na něm nedokonalosti, protože nikdo není dokonalý a my ho máme ho rádi proto jaký je a né jaký není. Ikdyž je pro ostatní nezajímavý a obyčejný, proto toho kdo ho miluje je něco víc, je pro něj neobyčejný, zajímavý,... A tak to má být.

Myslím, že když se každý teď zamyslí, tak každé ho napadne nějaká osoba nebo i záliba, věc, to je na každém, co ho napadne, která pro něj toto vyjadřuje. Doufám, že se nepletu, ale to snad né, protože nej citát hned na začátku je podle mě dokonalý a hlavně pravdivý.

Mějte se krásně :*
S láskou Lucy Blondinette
Máš nějaké dotazy? formspring.me/LucyBlondinette

Za každým ....

22. května 2011 v 19:10 | Lucy Blondinette
Za každým "DĚLÁM SI SRANDU" je vždy trochu pravdy.
Za každým "NEVÍM" je vždy trochu znalostí.
Za každým "JE MI TO JEDNO" jsou vždy nějaké emoce.
Za každým "TO JE V POŘÁDKU" je vždy trochu bolesti.
Za každým "JSEM JEN PŘÍTEL" je vždy trochu víc
.

Važ si toho co máš!

19. května 2011 v 8:31 | Lucy Blondinette
> Mezitím, co Ty se s ní hádáš, jiný ji napíše "Ahoj, jsi krásná..."
> Zatím, co ty se ji celý den neozveš, jiný by za její číslo dal cokoliv...
> Mezitím, co Ty ji na všechno povíš "ne", jiný by za "ano" udělal snad vše...
> Mezitím, co Ty ji ubližuješ a nechceš ji, jiný čeká na chvíli, kdy bude jeho..
...
> Každý by si měl vážit toho co má...

Happy Birthday

30. dubna 2011 v 10:59 | Lucy Blondinette
Ahooj zlatíčka :)
oslavujteeee, tento blog funguje už tři roky :) :D
Musím se přiznat, že konečně po těch třech letech jsem spokojená jak to tu vypadá, ale i tak tu čekejte nějaké menší změny... Už jste si mohli všimnou, že je trochu upravené menu a ve změnách budu pokračovat, ale jen lehce :D

Takže na konec, chtěla bych tedy popřát mému blogu všechno nejlepší, ať se vám tu stále líbí, stále ho navštěvujete a nezačne vás nudit :)
Lucy Blondinette

FASHION

13. dubna 2011 v 17:53 | Lucy Blondinette
...učím se, ale v pauzách přemýšlím co sem přidat a napadlo mě pár otázek na téma FASHION... budu moc ráda za vaše odpovědi...:)
Lucy Blondinette

1. Oblíbená značka oblečení
2. Jeden kousek tvého oblečení, bez kterého se neobejdeš
3. Jsi ráda, když se tvůj outfit líbí ostatním
4. Nejčastější barvy v tvém šatníku
5. Sleduješ módní trendy
6. Máš nějaký módní vzor (koho)
7. Co nejraději nakupuješ
8. Řídíš se při nakupování podle trendů nebo podle toho co se ti líbí
9. Botasky x baleríny

Je mi smutno...

23. března 2011 v 20:42 | Lucy Blondinette
Ahooj...
poslední dobou je mi nějak ze všeho smutno a nějak nevím co mám dělat... Je toho na mě prostě moc... Ve škole toho mám nad hlavu, mimo školu taky žádný ideály a doma k nevydržení, naši se furt hádaj a už se to fakt nedá vydržet... Taky poslední dobou nemám na nic náladu, ach jo... Fakt nevím co mám dělat... Snad to bude zase lepší...

Proč jsou lidé takový?

9. března 2011 v 16:13 | Lucy Blondinette
Ahoj zlata moje...

jsem tak přemýšlela, proč jsou někteří lidé tak zlý... Víte, někdy mi přijde, že vůbec nepřemýšlí nad tím, jak moc dokážou člověku ublížit a co dokážou říci pouhým slůvkem. Kolikrát vás někdo odsoudí za věc, která je vám tolik líto a chtěli byste jí tisíckrát vrátit zpět, ale bohužel to nejde. Když chybu uděláte, poznáte kdo je přítelem a kdo si na něj celou dobu hrál a čekal na situaci, kdy vás nejvíce potopí a pořádně vám ublíží a kolikrát z toho mají i radost. Nemám ráda lidi, co soudí někoho podle vzhledu, fotek nebo dokonce životní situace, apod. Měli bysme přeci vždy dát na osobní dojem, projev a charizma. Vždyť se nemusíme všichni nesnášet... Proč se k přátelství tolikrát přidává faleš, pomluvy a hnusné urážky? Vlastně to není žádné přátelství, ale jen obyčejná zrada, nic jiného v tom nevidím, když jeden druhému věří a ten ho pak zradí a kolikrát, proti němu poštve ještě ostatní a tomu já už opravdu říkám vrchol všeho...

Tak a to je asi všechno... Tyto články mě vždy tak uklidní a dostanu ze sebe vše, co chci tolik říct...
Lucy Blondinette

Plány na březen

28. února 2011 v 15:58 | Lucy Blondinette
Hi všichni :)
tak co plánuji s blogem v březnu...


- více se zaměřit na světovou módu, značky,...
- znovu trochu poupravit dess a rubriky
- více info o mně - co mám ráda, co nosím,...
- protřídění Affs,...
Atd :)
 
 

Reklama